Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boy Uzatıcı Hareketler
Boy Uzatıcı Hareketler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Boy Uzatıcı Hareketler

Boy Uzatıcı Hareketler, Sizde Boyunuzun Doğal Yollardan Uzamasını İstiyosanız Sayfamızdaki Sizin İçin Hazırladımız Bilgileri Aşağıdaki Makaleden Öğrenebilirsiniz.

Boy Uzatıcı Hareketler

Eğer siz de istediğiniz uzunlukta değilseniz ve durumdan şikâyet ediyorsanız doğal yöntemlerle Boy Uzatma hakkında doktorunuzdan bilgiler alabilirsiniz. Çünkü ne kadar kısa olsanız da bazı yöntemlerle en azından 5-6 santimetre kadar uzayabilme şansınız var.

Uzun olmak çok hassas ve önemli bir meseledir. Kişilerin bu konuda ne kadar mustarip olduğu da açıktır. Hem doğal olarak uzamayacağını düşünmeleri hem de ergenlikten çıktıktan sonra uzamanın mümkün olmayacağı düşüncesi, kişileri rahatsız eder. Bundan kaynaklı da ellerinden bir şey gelemeyeceğini düşünüp, durumu oluruna bırakırlar.

Kadın ya da erKek fark etmez kısa olmak, kişiler için en büyük problemlerden biridir. Bu konuda endişe duymak da o kadar olağandır ki. Ne olursa olsun tüm boy uzatma egzersizleri, boy uzatma kürleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler için bazı öneriler de yok değildir.

Özellikle boyunu biraz olsun uzatmak isteyen kişilere uzmanlar bazı önerilerde bulunmaktadırlar. Şunu da söylemek gerekir ki genellikle normal insanlar boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri sahiptirler. 5-7 santimetre de yabana atılır bir boy ölçüsü değildir. 5 santimetre uzadığınızda hayatınızda ne gibi değişiklik olabileceğini tahmin edebilirsiniz.

Boy kısalığının en büyük nedeni olan vücutta dengesiz olarak salgılanan büyüme hormonu seviyesi, düzenlenirse ya da desteklenirse kişilerin boy uzamaları da sağlanabilir. Kısa boylu olmanıza neden olan bu problem, yapacağınız doğru yöntemlerle ortadan kalkabilir. Boy uzatma yöntemleri, size bu konuda yardım edecektir. Boyunuzu maximize etmek için doğru şeyleri yapmadığınız taktirde tam uzunluk potansiyelinize ulaşamayabilirsiniz. Bu yüzden doğru önerileri dikkate almalı ve doğru uygulamalısınız. Doğal yollarla boy uzatma yöntemleri arasında bazı egzersizler ve diyet gibi seçenekler vardır.

Şunu da bilmek gerekir ki uzamanızı etkileyen aynı zamanda ( 2 den 15 cm‘e kadar ) toplam boyunuzun %35‘ini oluşturan omurganızın durumu çok önemlidir. Çünkü neredeyse %98den fazla insan omurgasının basınç altında olması, boy kısalığını da beraberinde getirmektedir. Bunun sebebi ise genellikle çevre şartları ve genetiktir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boy

Uzatıcı

Hareketler