Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bonzai Uyuşturucu
Bonzai Uyuşturucu
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bonzai Uyuşturucu Hakkında Genel Bilgiler ve Uyuşturucudan Kurtulma Yolları;

Bonzai uyuşturucu nedir, bonzai uyuşturucu hakkında merak ettikleriniz, uyuşturucu maddeler en çok beyine ve sinir sistemine zarar vermektedir... Uyuşturucu maddelerin zararları nelerdir uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için neler yapılmalıdır konu hakkında tüm merak ettikleriniz bu makalemizde yer almaktadır.

Polisiye önlemler, yasal düzenlemeler ve getirilen ağır cezalar, yeni nesil uyuşturucu ve Uyarıcı maddelerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Açıkları ve boşlukları kullananlar piyasaya sürekli yeni maddeler çıkarıyor. Bunların en sonuncusu ve en ünlüsü Bonzai. Sentetik bir uyuşturucu olmasına rağmen Türkiye‘de yasaklanmış değil. Siparişi internetten, teslimatı adrese yapılıyor.

Bu site içerisinde yer alan içerik T.C. Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı ile Mücadele İzleme Merkezi (TUBİM) tarafından sağlanmaktadır. Uyuşturucu maddeler hakkında detaylı bilgiler bulabilir ve uyuşturucudan kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.

Gözü dönmüş sahtekarlar bonzai satışı sırasında tütsü tozu veya gübre olarak gösterip muhtemel denetim ve kontrollerden kaçmaktadırlar. Bu ticareti yapan yerli ya da yabancı internet siteleri de bitkisel ürün pazarlıyor gibi gösterip gençlerimizi zehirlemektedirler.

BONZAİ YURDA NASIL GİRİYOR?

Peki yurtdışına verilen sipariş Türkiye‘ye gelirken gümrükten nasıl geçiyor? Bitkisel ürün süsüyle! Çünkü yasal boşluklar nedeniyle Bonzai henüz yasaklanmış değil ve 100 doların altındaki siparişler de kolay kolay denetime takılmıyor. Sizler eğer böyle bir siteyle ya da ürün sağlayan biriyle karşılaşırsanız hemen 155 polis imdat hattını arayınız.

Maddenin içeriğindeki etken madde, benzerlerinden çok daha güçlü ve hızlı bağımlılık yaratıyor. Kullanıcıları, “büyük aptallaşmaya ve bazen ölüm korkusuna” neden olduğunu söylüyor. Dolayısıyla zamanla tüm uyuşturucu maddelerde olduğu gibi ölümle sonuçlanan vakalar görülüyor.

Unutmayın hata yapabilir uyuşturucu kullanıyor olabilirsiniz, ama kurtulmak için hiçbir zaman geç değil. Bunun için en yakın sağlık merkezinden ya da Umud Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği'nden yardım alabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Turgaykaracaoğlum bozai uyuşturucusu kullanıyor ne yapa bilirim
  • Şifa MarketMadde bağımlılıklarında merkezi sinir sistemi tahribatı, hayati önem taşır. Hem piskolojık hem biyolojık tahribat, kullanıcı üzerinde olumsuz sonuçlar doğurur. Yoksunluk dönemleri, kullanıcıyı oldugu kadar yakın çevresinide ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Elbette kullanan kişinin tedaviyi kabul etmesi şartı ile merkezlerden yardım alabilirsiniz. Alternatif tıpta size destek olacak bileşenler için linki inceleyiniz. http://sifamarket.com.com/bitkisel/uystrc-mdd-bgmllg-deve-dikeni-karisimli-set.html
  • Uysal CancigerGençlerin hali çok fena. Kullananlar yerlerde sürünüyor hala bu illetin peşinden gidiyorlar. Allah ıslah etsin inşallah.
  • Erkan Arınmerhabalar ben abim sürekli bonzai denen illeti kullanmaya başladı. tiryakisi olmadan bu pisliği vücuttan nasıl atabiliriz acaba yardımcı oılursanız çok sevinirim.ç
  • Melek YücelNasil bir milletiz ki biz genclerimizn ölümüne neden olan bu illeti yurdumuza sokabiliyoruz. İnsan ölümlerinden bıktik artik biri el atsin bu işe kaç ana baba gozyasi dokucek daha . el atmalı artik biri bu duruma bu illeti vücuttan atmak için napmak gerekiyor.
  • Isim Vermiyorumbi insan 4 5 defa bonzai kullansa sonra daha kullanmasa gelecekte onun için sorun olurmu benim bir arkadaşım kullanmıştıda oonun için soruyorum!!!!
  • Şifa MarketVücudunun tepkisiyle ilgili bir durumdur.
  • Bonzai

    Uyuşturucu