Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğazda Balgam Birikmesi
Boğazda Balgam Birikmesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Boğazda balgam birikmesi,boğazımda durmadan balgam birikiyor ben tükürüyorum gene birikiyor bu sorunu nasıl önlerim? bu sorunun cevabını merak ediyorsanız,boğazda biriken balgamın ilk önce sebebini bilmekte yarar vardır.

Boğazda biriken balgam herhangi bir rahatsızlıktan ötürü kaynaklanmıyorsa bunun sebebi,Sigara içiyor olmanız yada çok şekerli yiyecek veya içecekler tüketiyorsunuz demektir.

Boğazda biriken balgamı ilk önce yumuşatmanız gerekmektedir bunuda yapmak için doğal olan balgam söktürücü kür olan İbrahim Saraçoğlu'nun Balgam için önerdiği Tere Kürünü denemelisiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Tere kürü

Kaynamakta olan yarım litre kadar suyun içine 15-16 tane tere ilave edilerek kısık ateşte yalnızca 3 dakika haşlanır. Tereler haşlanırken tencerenin ağzı kapalı tutulmalıdır. Haşlanan tere suyu hiç soğuması beklenmeden direkt olarak süzülür. Süzüldükten sonra soğuması beklenir.

Hazırlanan bu tere kürü aç karnına ya da yemeklerden 2 saat kadar sonra içilir. Tere kürü günlük taze olarak hazırlanır ve 5 gün boyunca araklıksız küre devam edilir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Mevlüt KaracasuMRBLR YAŞIM 23 10 YAŞINDAN BERİ SÜREKLİ SİGARA İÇİYORUM SİGARA BIRAKMAK İÇİN NE DENEDİYSEM OLMADI. ŞİMDİ İSE ÜST SOLUNUM SORUNLARI ÇEKMEKTEYİM SÜREKLİ BALGAM SORUNU VAR. BALGAM SÖKTÜRÜCÜ BİTKİSEL NE ÖNERİRSİNİZ
  • IsmailSürekli boğazimda balgam ve balgam hissi var sesim bozuluy bazense boğazım yanıy
  • Şifa MarketBalgam soğuk havanın etkisi ile beraber üst solunum yollarını olumsuz etkileyen bazı hastalıklar nedeni ile ortaya çıkan balgam, öksürük gibi semptomları en aza indirmek için bazı bitkilerden yararlanılabilir. Tedavi ile izlediğimiz yol için linke tıklayabilirsiniz. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/blgm-sktrc-okaliptus-karisimli-set.html
  • Boğazda

    Balgam

    Birikmesi