Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Böbrek Taşını Düşürmek İçin Ne Yapmalı
Böbrek Taşını Düşürmek İçin Ne Yapmalı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Böbrek Taşını Düşürmek için ne yapmalı ve Böbrek Taşı tedavisi hakkında bilgiler bu makalede yer almaktadır. Böbrek taşı tedavisine yardımcı olan %100 bitkisel ürünler ve etkilerini bu makalede inceleyebilirsiniz...

Bitkisel böbrek taşı tedavisi ve taşları dökme için şifalı bitkiler.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu böbrek taşları dökme kürü tarifi. Böbrek taşına ne iyi gelir, düşürmek için ne yapmalı?Böbrek taşı düşürücü bitki olan avokado ile aşağıdaki Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tavsiyeli böbrek taşı düşürücü kür tarifini hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu böbrek taşı düşürücü çay tarifi

1 su bardağı kadar klorsuz suyu kaynatınız. Kaynamaya başlayan klorsuz su içerisine 1 Tatlı kaşığı kurutulmuş avokado yaprağı atınız ve 8 dakika boyunca hafif ateşte kaynatınız. 8 dakika boyunca kısık ateşte demlenen kürü, soğumasını beklemeden, süzünüz. Ilıtıldıktan sonra akşam yemeklerinden 2 saat sonra içiniz.

Bu böbrek taşı dökme kürü 5 gün hazırlanıp uygulanır ve 5. günden sonra 3 günlük ara verilir. İçine kesinlikle başka maddeler ilave edilmemelidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu böberek düşürücü kürün en fazla 20 gün uygulanabileceğini (her 5 günde bir 3 gün ara vererek) ve eğer kür tekrar uygulanmak isteniyorsa 20 gün uygulamadan sonra mutlaka 20 gün beklenmesi, yani ara verilmesi gerektiğini söylüyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Yasin Biçermerhabalar iki böbreğimde de 4 mm den oluşan çok sayısda taş var ayrıca protein kaçağı da yaşıyorum doktorum ameliyat olmamı istiyor bitkisel bir tedavisi var mıdır
 • Böbrek

  Taşını

  Düşürmek

  İçin

  Ne

  Yapmalı