Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Böbrek Taşı Düşüren Bitkiler
Böbrek Taşı Düşüren Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Böbrek Taşı Düşüren Bitkiler : Böbrek taşıdüşüren bitkiler ve böbrek taşı tedavisi hakkında bilgiler bu makalede yer almaktadır. Böbrek taşı tedavisine yardımcı olan %100 bitkisel ürünler ve etkilerini bu makalede inceleyebilirsiniz...

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu böbrek taşı düşürücü çay tarifi

1 su bardağı kadar klorsuz suyu kaynatınız. Kaynamaya başlayan klorsuz su içerisine 1 Tatlı kaşığı kurutulmuş avokado yaprağı atınız ve 8 dakika boyunca hafif ateşte kaynatınız. 8 dakika boyunca kısık ateşte demlenen kürü, soğumasını beklemeden, süzünüz. Ilıtıldıktan sonra akşam yemeklerinden 2 saat sonra içiniz.

Bu böbrek taşı dökme kürü 5 gün hazırlanıp uygulanır ve 5. günden sonra 3 günlük ara verilir. İçine kesinlikle başka maddeler ilave edilmemelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu böberek düşürücü kürün en fazla 20 gün uygulanabileceğini (her 5 günde bir 3 gün ara vererek) ve eğer kür tekrar uygulanmak isteniyorsa 20 gün uygulamadan sonra mutlaka 20 gün beklenmesi, yani ara verilmesi gerektiğini söylüyor.

Bu içerik böbrek taşını düşüren bitkiler, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı, böbrek taşı düşüren bitkiler, Taş düşürmeye ne iyi gelir, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı düşürme, böbrek taşına bitkisel çözüm, böbrek taşı düşürmek için şifalı bitkiler, böbrek taşına iyi gelen bitkiler, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı kürü, taş düşüren bitkiler, taş düşürmek için ne yapmalı, böbrek taşı düşürmek için ne yapmalı, böbrek taşı ibrahim saraçoğlu, taş düşürücü bitkiler, böbrek taşlarını düşüren bitkiler, böbrek taşı düşürücü, böbrek taşı için bitkisel çözüm, taş düşürmek için bitkiler, böbrek taşını düşürmek için ne yapmalı, böbrek taşı düşüren şifalı bitkiler konularını barındırır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Çetin Çavuşmerhabalar benim böbreklerimde 2 tane taş bulunmakta bu taşlarını nasıl düşürür nasıl yok edebilirim. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize çok teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı günler.
  • Böbrek

    Taşı

    Düşüren

    Bitkiler