Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitter Çikolata Saç Boyası
Bitter Çikolata Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bitter Çikolata Saç Boyası :

Çikolata Kahve saç renkleri için kış renkleri denilebilir. Çikolata tonları 2 yıldır oldukça moda olarak görülüyor. Uzmanların görüşleri bu yılda sonbahardan sonra çikolata tonları boy gösterecek.

Çikolata kahve tonlarını evde yakalamanız neredeyse imkansız bu yüzden kesinlikle kuaföre gitmelisiniz. Her kuaför tam olarakta bu rengi tutturamayabilir. Uzman ve Colorscopie eğitimi alan ve uygulayan kuaförleri tercih etmelisiniz.

Çikolata tonları sıcak çikolata, kızıl çikolata ve bakır çikolata saç renkleri diye kendi içerisinde tonlara ayrılmaktadır. Size önerimiz Koleston wella saç boyası önermekteyiz aralarında kızıl tonları olan 7,77 kahve çikolata rengi ise 7,75 numaralı saç boyalarıdır.

Renk eğitimi alan kuaförlerin bu konuda bilgisi vardır. Loreal serisinin Casting Creme Gloss 535 Chocolate kahve çikolata tonudur. Aynı zaman da Palette nin 3-65 ve Garnierin 635 almond chocolate saç boyası aşağıda soldaki saç rengi tonudur aynısıdır.

Hangi Ten Rengine sahip olanlar Kullanabilir?

Açık renk tene sahip olanlar için daha uygundur. Fakat bronz, buğday ve esmer tenlilerede yakışabilmektedir. Bu her ten rengine uygun olduğu anlamına gelmektedir. Gözlerde ise ela ve kahve favoridir. Eğer mavi veya yeşil gözlere sahip iseniz çikolata kahvenin en koyu tonlarını tercih etmelisiniz. çünkü renkli gözde açık çikolata uygulandığında renk donuklaşmaktadır.

Açık tene sahipseniz ve ela gözlü iseniz bu çikolata kahve tonları iyi bir kontras oluşturmaktadır. Eğer saçlarınızı sarı veya başka açık bir renk tonunundan çikolata saç rengine boyatmak istiyorsanız röfle modelleri ni tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü açık renkten birden koyu tonlara geçmek sizi memnun etmeye bilir. Zorlanabilirsiniz. En azından çikolata kahve üzerine açık kumral veya sarı röfleler uygun olur.

Bitter Çikolata Saç Boyası esmer ve buğday tenli bayanların tercih ettiği saç rengidir.Penelope Chruz la sık sık reklamlarda boy göstermektedir..

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bitter

Çikolata

Saç

Boyası