Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitkisel Zayıflama Hapı
Bitkisel Zayıflama Hapı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bitkisel Zayıflama Hapı

Bitkisel Zayıflama HapıBitkisel Zayıflama Hapı. Diyetlere Rağmen Yakılamayan Yağların Zamanla Yerleşerek Tüm Vücudu Şekil Olarak Bozar, Bunlara Kesin Olarak Son Vermek İçin, Doğal Kaynakların Çare Olarak İlgi Görülür. Alınıp Verilen Kilolar Sonrasında Sağlık Ve Yaşam İçin De Tehlike Arzeden Şişmanlık Sorunu Çözümünde Güvenli Kilo Kaybetme İçin Yine Çözüm Doğadaki Bitkilerdir.

Bitkisel Zayıflama Hapı:

Üç-beş kilo verip zayıflamak istiyorsanız, raflarda size yardımcı olacak pek çok ürün var. İşte en etkili yağ yakıcılar.

Herkesin aklındaki soru aynı; zayıflama hapları işe yarıyor mu? Özellikle telepazarlama programlarında ve internet sitelerinin kenarındaki ilanlarda pek çok ürün boy gösteriyor. Uzmanlar bu ürünlerin sadece para tuzağı olduğunun altını çiziyor.

Peki zayıflama konusunda size yardımcı olacak hiç ürün yok mu? Elbette var. Güreş, Tekvando ve Judo Milli Takım sporcularıyla çalışan Spor hekimi Dr. Aylin Çeçen Aksu‘ya eczanelerden ve besin takviyesi ürünleri satan marketlerden alabileceğiniz en etkili zayıflama ürünlerini sorduk.

Termojenik yağ yakıcılar gerçekten faydalı mı?

Öncelikle bir şeyin altını çizmeliyim. Termojenik ürünlerle yağ yakıcı ürünler birbirinden farklıdır. Termojenik ürünler; yeşil çay, guarana, Sibirya ginsengi, paprika ve Hardal tohumu gibi bitkilerle bazal metabolizma hızını artıran takviyelerdir. Bütün vücut sistemi (sindirim, dolaşım, solunum) daha hızlı çalıştığı için daha fazla enerji harcar. Yani durduğumuz yerde kilo verirsiniz. Ancak bu ürünlerin metabolizma hızınızı ne kadar artırdığını, doğal olarak zayıflama sürecini ne kadar hızlandırdığını söylemek kolay değildir. Beklentilerinizin gerçekçi olması lazım. Örneğin sadece bu ürünleri kullanarak yüzde 10 artış sağlanması bile kanaatimce zor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ali Çekiçİyi günler hocam bir konuda sizden bilgi almak için burdayım. adım ali çekiç 168 boy 82 kilo 27 yaşındayım ve evli değilim henüz kiloları veremezsem evdede kalacağım nasıl kurtulabilrim niyetine girdim yol gösterin yeter sağolun.
  • Bitkisel

    Zayıflama

    Hapı