Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitkisel Saç Boyaları Markaları
Bitkisel Saç Boyaları Markaları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bitkisel Saç Boyaları Markaları :

Bayanların çoğu saç sağlığı için bitkisel ya da doğal saç boyası tercih eder.Saçlarınızı boyatacaksanız doğal saç boyası zararı olmayan en iyi alternatiftir. Doğal saç boyaları yaban mersini, mavi kantaron, çay, soğan kabuğu, çivit, kına, hatmi çiçeği ve diğer bitki karışımları içerir.

Doğal saç boyaları her saçta farklı durur.Tabii bir de doğal saç boyalarının markası ve kuaför de önemlidir.Saçdaki beyazları kapatma veya renk açma özelliği bulunan boyalar zararlı kimyasallar içermiyorlar.

Bitkisel boyalar bu boyalardan biraz daha farklıdır. İçeriğinde amonyak bulunmaz. Alerjik riski azaltır.Doğal boya 12-24 şampuanlamaya kadar dayanıyor.Fazla köpürmeyen organik şampuanlar kullanabilirsiniz. Bitkisel boyalar da 12 şampuanlamaya kadar dayanır.

Doğal ve bitkisel saç boyalarını kimler uygulayabilir

Doğal boyayı saçları hasar görmüş, saç rengini yenilemek, beYaz telleri kapamak isteyen kadınlar kullanabilir. Saç renginden çabuk sıkılan ve değişim arayanlar için ideal.Bitkisel boyayı saçına parlak bir renk vermek ancak peroksit ve amonyaka maruz kalmak istemeyenler kullanabilir.

Markalar ve Online Satış Mağazaları

Bu ürünler önceleri sadece doğal ürün satan mağaza ve aktarlarda kısıtlı renk ve marka seçenekleriyle bulunuyordu. Günümüzde ise online bir çok mağazada bu ürünleri bulmak artık mümkün.En uygun fiyatlar ile bu ürünleri Balerin ve Luxybox online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.Organik ürünler saç derisini yakmadan, saçın yapısına zarar vermeden saçları 4 tona kadar açıyor ve beyazları kapatıyor: E-kuafor.com. Tierra ürünleri beyazları mükemmel şekilde kapatıyor ve saçları 4 tona kadar açıyor.

68 renk tonu bulunan ürün saçları boyarken bakımını da yapıyor: E-kuafor.com. Henna Plus Ökotest tarafından defalarca ödüllendirilmiş en iyi ürün ödülünü almış bir marka. Doğal Saç Bakımı konusunda uzman Hollanda firması Frenchtop B.V. üretiyor. 32 rafklı renk tonu bulunan Henna Plus ürünleri, saç renginizi 2-3 ay akmadan koruyor: Botanikecza.com. 26 renk seçeneği olan Organic Natural Colors ürünlerinde sarı ve kızıl röfle seti de bulunuyor

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Uğur Erdoğanselam ben bitkisel saç boyalarıyla ilgili bilgi almak istiyorum saç boyaları markaları nelerdir acaba. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize çok teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Bitkisel

    Saç

    Boyaları

    Markaları