Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitkisel Geciktirici Otlar
Bitkisel Geciktirici Otlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bitkisel Geciktirici otlar, geciktirici etkisi olan erken boşalma sorununa tamamen olmasada bu konuda yardımcı olan birçok doğal bitkiler mevcuttur.

Bitkisel geciktirici otlar erkeklerin bu sorununa bir çözüm yolu olarak kabul edilmektedir.Geciktirici etkisi olan bu otların başında Çin ve Güney Amerika'da yetişen Gingsen bitkisi gelmektedir.

Bir araştırma, ginsengin Cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur.

Ginseng etkisini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden gösterirken, penis bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kalitesini de artırabilmektedir.

Ayrıca Melisa,sarı kantoron,yaban sümbülü gibi bitkilerde geciktiri özelliği bulunan otlar arasındadır.
Piyasada bulunan cinsel ürünler arasında, mutlaka en fazla reklamı olan ve tanıtılan ürünler, erkeler için geciktirici ürünlerden oluşmaktadır.

Geciktirici spreyler, geciktirici kremler ve erken boşalmaya son gibi isimlerle lanse edilen ürünler, bu tür problemi olan ve daha uzun sevişme süresi isteyen aynı zamanda daha geç boşalmak isteyen tüm erkeklerin oldukça ilgisini çeken ürünlerin başında gelmektedir.

Bu tür ürünlerin tamıma aslında kimyasal maddelerden yapılmakta ve bazı kişilerde yan etkileriyle oldukça büyük problemlerde yaratabilmektedir.

Bu tür ürünlerin yerine aslında tamamen doğal ve yan etkisi olmayan doğal ve bitkisel ürünler tercih etmek en mantıklı yöntemlerden biri olacaktır.

Doğada erkeklerin cinsel gücünü artırdığı gibi aynı zamanda, cinsel isteği üst seviyelere çıkaran aynı zamanda erken boşalmayı önleyen doğal ve bitkisel ürünlerde bulunmaktadır.

Bu tür doğal ürün ve bitkilere nem veren tüm ülkelerin bitkisel eczanelerinde bu konularla ilgili birçok ürün bulunmakta ve faydalı ve başarılı sonuçlar verdiği için tüm erkekler tarafından günün herhangi bir saatinde kullanılabilmektedir.

Aslında erken boşalma sorunu yaşan herkesin kullanabileceği bitkisel geciktirici otlar sayesinde daha uzun sevişme süresi ile daha tatminkâr bir cinsellik yaşamak kadın ve erkeklerin tek istediği bir durum olabilir.

Bitkisel geciktirici otlar sayesinde sevişme sürelerinizi uzatarak daha uzun geceler sizleri bekliyor olabilir, sizlere tavsiyemiz sizlerde bu tür bitkisel ürünlerle daha sağlıklı bir cinsel deneyim yaşamanız şeklinde olacaktır.

Bitkisel geciktirici otlar,bitkisel geciktiriciler erken boşalma sorununun çözümü için üretilmiş doğal ürünlerdir.Bitkisel geciktirici otlardan elde edilen geciktiriciler erkeklerde mevcut olan bu erken boşalma sorununa çözüm olarak kabul edilmektedir.

Bitkilerden elde edilen doğal geciktiricilerin doğal oluşu ve hiçbir yan etkisi olmayışı kullunım için tercih sebeplerinden birisidir.Bununla birlikte erken boşalmayı önleme,cinsel isteği arttırma ve dolayısıyla cinsel ilişkiye renk katmaktadır.

Melissa-Sarıkantaron: Bu karışımdan elde edilen çay insan vücudunudaki sinir sistemini rahatlatıp,sakinleştirmektedir.

Sinir sisteminin rahat ,sakin oluşu daha başarılı bir cinsel hayat yaşamanızı ve geç boşalmanızı sağlar.

Ginseng: Bir çok ülkede cinsel gücü arttırmak için kullanılan bir köktür.Ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini arttırdığı araştırmalar sonucu bilinmektedir.Ginseng etkisini yumurtalıklar üzerinde gösterirken,penise gelne kan damarlarını etkileyerek erkeklerdeki ereksiyonu arttırmaktadır.

Çilek:
Afrodizyak yiyecekler arasında ilk akla gelen çilektir.İçeriğinde mevcut olan vitaminler,cinsel organlara giden kan dolaşımın hızlandırarak kişinin cinsel isteğini arttırmaktadır

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Şeyda Küçükeriyi çalışmalar yardımcı olabilirmisiniz bir konu hakkında danışacaktım hocam bende erken boşalma sorunu var bitkisel otlradan faydalanmak istiyorum etkili olurmu acaba bu konuda çözüm olacakmııdr kullanırsak tavsiyeniz nedir.
  • Bitkisel

    Geciktirici

    Otlar