Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitkisel Doktorlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin TıklayınBitkisel Doktorlar


Bitkisel Doktorlar Denince Akla İlk Gelen İsim Olan Prof. Doktor Ahmet Maranki Bu Yazısında Sizlere İdrar Kaçırma Konusunda Bilgiler Vericek.


Bitkisel Doktorlar

Profesör Doktor Ahmet Maranki idrar kaçırma problemlerini bitkisel formüllerle tedavi edebileceğinizi açıkladı. Bir çok uzman doktorun bitkisel tedavi olarak önerdiği bu tedavi yöntemleri ile birlikte “idrar kaçırma” problemlerinizi, en kısa sürede yok edebilirsiniz.

Erkeklerde ve kadınlarda idrar kaçırma problemleri genel olarak ileri yaşlarda görülmektendir. Nedenleri ise böbreklere bağlı sorunlar, kadınların genç yaşlarda geçirdiği zor doğumlar, idrar torbasında Taş oluşması vb nedenlerden ortaya çıkabilmektedir.

“Ahmet maranki idrar kaçırma” hastalığı ile ilgili bazı bitkisel çözümleri tavsiye ediyor. Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu‘nun da desteklediği bu bitkisel formüller şu şekildedir.

Bir su bardağı klorsuz suyun içerisine taze 30-40 adet Kiraz Sapı koyulur. 10 dakika kaynatıldıktan sonra bu karışımın içerisine taze limon suyu sıkılır ve bu su her gün akşam yatmadan önce içilir. İdrar kaçırmada erkekler için önerilen bitkisel çözüm yukarıdaki gibidir.

Kadınlar için özellikle sarıballı baba otu önerilmektedir. Yaklaşık olarak 1 Tatlı kaşığı sarıballıbaba otuyla birlikte bir su bardağı klorsuz suyu karıştırarak, her gün akşam içmeniz öneriliyor. İkinci hafta 2 günde 1, üçüncü hafta üç günde bir, dördüncü hafta dört günde bir içerek tedavi yöntemini uygulayabilirsiniz. Sağlıklı günler.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bitkisel

Doktorlar