Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitkisel Cinsel İstek Arttırıcı Ürünler
Bitkisel Cinsel İstek Arttırıcı Ürünler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bitkisel Cinsel İstek Arttırıcı Ürünler :

Cinsel problemlerinizi çözmekle birlikte, cinsel performans yönündende sizlere bir çok artı katmaktadır. Cinsel İstek arttırıcı ürünler psikolojik yöndende sizi destekler ve bu tip cinsel ürünlerle mutlu bir cinsel yaşam sahibi olursunuz.

Bitkisel Cinsel Güç ( Performans ) Arttırıcı

Cinsellik hayatın doğal bir parçası. İster söz edilsin, ister edilmesin, herkesin bir cinsel hayatı var. Belki de Tanrının canlılara verdiği en güzel hediyelerden bir tanesi. Bu yazımızda cinsel gücü artıran doğal besinlerden bahsetmek istiyoruz. Doğadaki besinlerin hepsi, Tanrının diğer hediyeyelerinden bir kısmı bizlere.

Peki bu besinleri yeteri kadar değerlendirebiliyor muyuz? .Bana göre hayır. Aşağıda doğal Afrodizyak etkisi yapan pek çok doğal besin verilmiştir. Dikkatli okumanızı öneririz.

Nane:
Cinsel isteği çok artırır. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı giderir.
Kuşdili:Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde iktidarsızlığı giderir. Kekik: Vücudun savunma gücünü ve erkekte cinsel arzuyu artırır.

Tarçın: Cinsel isteği artırır.

Zencefil: Tüm vücudu uyararak bedenin ve zihnin çalışma gücünü artırır. Erkekte cinsel gücü artırır.

Maydanoz: Bedenin yorgunluk ve ruhi bunalımını giderir.

Kişniş:Erkeklerde cinsel arzuyu artırır. Günde bir kahve kaşığı kullanılır. Sinir sistemine de çok yararlıdır.
Kırmızı Biber: Cinsel isteği artırır. Ancak damar sertliği, üre ve tansiyonu olanlar yememelidir.

Vanilya: Çeşitli sebeblerle erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara cinsel güç kazandırır.

Sivribiber: Bol miktarda C, P, K vitamini içerir. Erkeklerde cinsel isteği artırır.
Hardal: Cinsel arzuyu artırmanın yanı sıra sinirleri kuvvetlendirir. Midesi hassas olanlar karaciğer, damar sertliği ve tansiyonu olanlar kullanmamalıdır.

Kereviz:Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Bu yüzden erkeklerde cinsel faaliyeti artırır. Ayçiçeği: Bol protein ihtiva eder, içeriğinde fazla miktarda E vitamini vardır. İktidarsızlığa engel olur. Kalp ve sinir hastalıklarını önler. Cinsel arzuyu artırır.

Greyfurt:Vücuda gençlik ve dinçlik verir. Aynı şekilde cinsel yaşama da etkisi olur.
Çam fıstığı: Bol E vitamini vardır. Cinsel tükenme ve buna bağlı olarak ruhi çöküntü ve kalp rahatsızlıklarını geçirir.
Antep fıstığı: Protein ve E vitamini içerir. Cinsel arzuyu artırır.

Cinsel Soğukluk

Doyurucu cinsel ilişki için öncelikle kişinin kendi içinde bir istek duyması, isteğin bir partnere yönelmesi gerekir ve bu süreç içinde kişinin mizacı ve iç dünyasıyla ilgili psikolojik etkenler, bedensel durumla ilgili biyolojik etmenler, bizi kuşatan ve içinde yaşadığımız çevresel ve kültürel etkenler belirleyici rol oynarlar.Partnerler arasında yanlış anlamalara ve ciddi çatışmalara yol açan en önemli faktörlerden biri eşlerin cinsel istek düzeylerinin belirgin olarak farklı olmasıdır. Cinsel işlev bozuklukları arasında sık görülen bozukluklardan biri olan cinsel isteksizlik sorunun tanımlanması bu konuyla ilgilenen uzmanlar arasında fikir ayrılıklarına yol açmıştır.

Kişinin partneriyle ilgili düşünce ve hisleri, inançları, sosyal durumu, yaşı, mesleği, cinsellikle ilgili kültürel normları, yeterli özgüven, cinsellikle ilgili önceki deneyimlerin olumlu olması, uygun bir cinsel eşin olması, cinsellik dışındaki alanlarda da iyi bir ilişkinin olması, cinsel isteğin yoğunluğu ve sıklığı gibi birçok kriteri göz önüne almak gerekmektedir. Bu nedenle cinsel isteğin objektif kriterlerini belirlemek oldukça güçtür.

Cinsel istek nedir ve cinsel problemler ?

Kişinin karşı cinsle ilişkiye girme arzusudur. Olası çekici cinsel partnere yönelik dikkatin olması, yazılı veya görsel erotik materyallere karşı ilgi, cinsel içerikli rüyalar veya fanteziler kurma, cinsel etkinlikle ilgili arzuların farkında olunmasıdır. Bir partnerle cinsel ilişkiye girmeyi istemektedir. Cinselliğin azalmasına ilişkin hayal kırıklığını da kapsamaktadır. Görme, koklama, işitme, dokunma, tatma, düşünce ve duygular cinsel isteği meydana getirir.

Cinsel İsteksizliğin Tipleri

1-Primer Cinsel İsteksizlik : Ergenlik döneminde başlar.
2-Sekonder Cinsel İsteksizlik : Cinsel sorunu olmayan bir kadının hayatının herhangi bir evresinde cinsel açıdan isteksizleşmesidir.
Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Fiziksel Nedenler :

Yaşlanma ve menopoz, cinsellikten uzun süre uzak kalmak, kullanılan bazı ilaçlar, alkolizm, böbrek, karaciğer ve kalp yetmezliği, tiroid hastalıkları, şeker hastalığı ve yüksek tansiyon gibi kronik hastalıklar, multipl skleroz, Parkinson gibi nörolojik problemler, ameliyatla rahmin alınması, hormonal dengesizlikler, doğumdan sonraki lohusalık ve emzirme dönemleri, cinsel organlarının yapı ve fonksiyonlarının bilinmemesidir. Ayrıca rahim ağzı enfeksiyonları, vajinal mantar, trikomonas gibi vajen enfeksiyonları, vajen akıntıları, yaşa bağlı hormonal yetersizlikten kaynaklanan kuruluk, ameliyat sonrası meydana gelmiş yapışıklıklar gibi cinsel hayatı etkileyecek jinekolojik rahatsızlıklar, ilişkide ağrı hissetmedir.

Psikolojik Faktörler :

Vaginismus, aşırı stres, eşler arasındaki geçimsizlikler ve çatışmalar, homoseksüellik, evlilikle ilgili problemler, beden şekli ile ilgili kaygılar, bıkkınlık, cinsel travmalar, tecavüz, ailede birinin ölümü, çocuk doğumu, taşınma gibi önemli yaşam olaylarıdır. Ayrıca ilişkiye gerekli özenin gösterilmemesi, cinsel ilişki ile bazı olumsuz anıların yerleşmesi, cinsel ilişkide bulunmanın bir suç veya günah olarak algılanması, anksiyete ve depresyondur.

Neden ve Sonuç

Nedenleri toparlayacak olursak, bir kısmı erkeklerin sebep olduğu, bir kısmı kadınların kendilerinden gelen ve bir kısmı da çevre ile ilgili nedenlerdir. Kadınların yaklaşık %1'de gerçekten fiziksel bir problem vardır. Geri kalan %99'luk kesimin problemi tamamen psikolojiktir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Ravzamerhaba bende cinsel istek var ama doyum olmuyor bunun nedenı nedır ne yapmam lazım 37 yaşındayım
 • Şifa MarketSalınan hormonlarla ilgilidir. Öncelikle bir hormon testi öneririz. Sonrasında tedavi noktasında yardımcı oluruz. İyi günler.
 • SinanBende cinsel istek var ama kısa sürüy 3 dk içinde boşalıyum. Daha sonra ikinci seferi üst üste yapamıyum. 4 5 saat sonra tekrar cinsel istek duyuyum. Arada namaz kıldığımız için yıkanmak zunda kalıyuz. Sonra yapınca tekrar yıkanıyuz. Bu şekilde zulüm oluy. Sürekli yıkanmak. Kısaca şunu smak istiyum. Sunumu anlattım cinsel perfmansımı iki katına nasıl çıkarabilirim. Bir yapışta iki defa birlikte nasıl olabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Piyasadaki ilaçlara güvenmediğim için almak istemiyum.
 • Şifa MarketErken boşalma pek çok erkeğin karşılaştığı yaygın bir sorundur ve bu durum, sadece erkeğin sorunu olmakla kalmamakta, eşler arasında da sorunlara neden olabilmektedir. Çünkü, her iki eş de istediği doyumu sağlayamamaktadır. Bitkisel tedavisi için linki tıklayın Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/erkn-bslm-epimedium-karisimli-set.html
 • Bitkisel

  Cinsel

  İstek

  Arttırıcı

  Ürünler