Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bitki Çayları Zayıflatırmı
Bitki Çayları Zayıflatırmı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bitki Çayları Zayıflatırmı : Uzmanlar bazı bitkilerin metabolizmayı hızlandırdıklarını ve kilo verimini kolaylaştırdığını söylemektedir.

Bizleri fazla yağlardan kurtaracak olan bu şifalı otları öncelikle tanımak daha sonra tüketmek gerekir. Yeşil çay, metabolizmayı hızlandırır ve vücuttaki yağ yakımını kolaylaştırır. Bağısak problemlerini yok eder. Hergün yemeklerden önce veya sonra içilen bir fincan yeşil çay, bir kaç hafta içerisinde etkisini gösterecektir.

Yeşil çayda tıpkı diğer bitki çayları gibi demlenerek hazırlanır. Bir Tatlı kaşığı yeşil çayın üzerine, iki su bardağı kadar l kaynamış su ekleyerek 5 - 10 dakika bekletip içebilirsiniz. Bunun yanında eğer düzenli besleniyorsak, zayıflamamız kaçınılmaz olacaktır. Tabi en doğru olanda yavaş ama kalıcı olarak zayıflamak. Kendimizi tüketmek yerine dengeli ve doğru besinleri tüketmek, bunun yanında günde iki fincan yeşil çay takviyesi almak, büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.,

yeşil çay ile Zayıflama , yeşil çay zayıflatırmı ?

Yeşil çayı obezite tedavisi görenlerin üzerinde de çok etkili olduğu bilinmektedir. Bir çok hastalıkla başa çıkan yeşil çay, zayıflatma konusunda son derece başarılıdır. Verilen kilolar her insanı şüphesiz mutlu eder. Kendimize destekleyici ürünler ararız ve sonuç olarak pek de kalıcı olduğunu söyleyemeyiz.

Yeşil çayın zayıflaytıcı etkisi tüm dünyada bilinmekte ve uygulanmaktadır. Hayatımız bizim en kıymetli varlığımız, bunu en iyi şekilde korumak yine bizim elimizde. Varlığımızı sürdürürken elimizde bulunan değerin, yani beden ve ruh sağlığımızın kıymetini bilelim.

Düzenli ve kaliteli öğünler hem sağlığımıza faydalı olacak, hem de kilo almamızı engelleyecektir. Yeşil çayın zayıflama üzerindeki etkisini bilip, her gün tüketmek bizi kalıcı olarak kilo probleminden kurtaracaktır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Tülin TerzilerHocam bu bitki çaylarının zayıflattığı ne kadar doğru en etkili çay hangisi oluyor acı çehre çayını çok duyar olduk bu çayada kimisi çok zayıflatıyor diyor bu konuda bi bilginisz varmı acaba benim bir acelem yok ayda 4 kilo versem yeterli olur bana cevap verirseniz sevinirim iyi günler
  • Bitki

    Çayları

    Zayıflatırmı