Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Biominera Krem
Biominera Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Biominera krem nedir? Biominera krem hakkında yararlanacağınız bilgileri bu sayfada sizler için araştırıp bulduk.Biominera Krem Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makaleyi Okumanızı Öneririz.

Tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edilmiş olan Biominera Kremi her yaşta tüketicinin güvenle kullanabileceği bir protein kremidir. Biominera krem içeriğinde yüksek miktarda salyangoz özü içerir. Erkeklerde, kadınlarda, çocuklarda hatta bebeklerde bile güvenle kullanabilirsiniz. Alerjik olmayan doğal yapısı ile hiç bir yan etkisi yoktur.

Salyangoz salgısında bulunan özellikle sivilcelerde mücadele eden oluşabilecek sivilceleri önleyen var olan kırışıklık çatlak Sivilce izlerini büyük ölçüde gideren cildi yenileyen bıomınera içinde toplanmıştır.

Bıominera kremi daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak için mükemmel bir kremdir.İster yüzde olsun ister boyunda veya vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş sivilce lekesi Cilt Lekesi kırışıklık gibi sorunların iyileşmesine yardımcı olmaktadır.Cildin canlı görünmesine yardımcı olur cildin maruz kaldığı biyolojik yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur.

BİOMİNERA KREMİ ÖZELLİKLERİ

Biominera krem ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur.
Biominera krem cildinizdeki akneyi kontrol etmeye yardımcı olur.
İçeriğindeki maddeler sayesinde, güneşten kaynaklanan koyu lekelerin oluşmasını önlemeye yönelik
Aynı zamanda, deride oluşan yanık, tahriş ve kızarıkların azaltılmasına yardımcı olmaya yönelik
Biominera krem ölü deri hücrelerden arındırır.
Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, her gün ufak bir miktar krem tatbik ediniz, etkili sonuçlar vermektedir.
Biominera krem doğal elastin ve Kolajen ile cildinizi besler ve sıkılaştırır
Biominera krem keloid ve akne izlerini hafifletir. Akne çukurları ve izlerinin derinliğini azaltır ve hafifletir
Biominera krem kıl dönmelerine ,tıraş batıklarına ve iritasyonlarına iyi gelir. Tıraş sonrası tahrişlerin oluşmasını azaltır.
Biominera krem İlk uygulamadan sonra cildinizde yumuşaklığı fark edebilirsiniz.

Biominera krem içeriğindeki maddeler:

Allantoin : Yara onarımını destekler, iyileştirici özelliğe sahiptir. Hücre yenilenmesini hızlandırır ve cilt yumuşatıcı etkisi vardır. Ayrıca anti-oksidanttır (Yaşlanma etkilerini geciktirir) ve cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır.

Proteinler ve Vitaminler: Salyangoz özütü cildin yumuşamasına ve kalitesinin artmasına neden olur. Salyangoz bu maddeleri yedikleri sayesinde elde eder.

Doğal Antibiyotikler: Salyangozun sıvısındaki antibiyotikler ilaç derecesinde değildir. Fakat ciltte rastlanabilecek çeşitli bakterilere karşı oldukça etkilidir.

Kolajen ve Elastin: Cildin temel bağ dokusunda bulunan proteinlerdir. Elastin cildin esnekliğini sağlar. Kolajen ise cilde dolgun görünümünü verir.

Glikolik asit: Küçük moleküler yapısı sayesinde cilt tarafından rahatlıkla emilir etkili bir şekilde eksfoliasyon sağlarken cildi zarar görmüş ölü hücrelerden arındırır . Cilt onarıcı maddeleri cildin derinlerine taşır.

Kullanım şekli :

Ciltte bulunan Makyaj kalıntıları temizlenir. Ilık bir su ile sabun kullanmadan yıkanarak cilt temizlenir. Biominera Salyangoz Özlü Krem kesinlikle temiz cilde uygulanmalıdır. Günde iki kez az miktarda krem tatbik edildiğinde, kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. İlk uygulamalardan itibaren cilt dokunuzun değiştiğini fark edeceksiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Biominera

Krem