Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Beyazlatma Kremi

Yüz beyazlatma kremi birçok alanda kullanılmaktadır. Yüz beyazlatma, Yüzdeki kahverengi lekeler, çiller, güneş lekeleri, Yaşlılık lekeleri için kullanılan yüz beyazlatma kremi günümüzde oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Piyasada farklı markaların yüzlerce yüz beyazlatma kremi bulunmaktadır. Bu makalemizde size yüz beyazlatma için seçtiğimiz yüz beyazlatma kremlerini tanıtacağız.

Böylece seçiminizi daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Triderma Spot&Wrinkle Erasing Anti-aging Kompleks
Bu Krem hücrelerin kendisini daha hızlı yenilemesini sağlıyor. Böylece herhangi bir kimyasal veya bitkisel peelinge gerek kalmadan cildiniz ölü hücrelerinden bir yandan hızla kurtulurken bir yandan da taptaze bir cilde kavuşmanız için çalışıyor.

Bu yüz beyazlatma kremi yüzdeki kahverengi lekeler, Sivilce izleri, Sivilce lekeleri, Yaşlılık lekeleri ve çilleri ortadan kaldırıyor. Ayrıca yüz beyazlatma kremi olarak üretilmesine rağmen bu ürün yüzdeki çizgi ve kırışıklıkları da tedavi ediyor

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.