Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Bel Soğukluğu İlacı
(BL-SGKLG) Kuşburnu Karışımlı Set
104,00 TL
Ürün Fiyatı

1023
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101171
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70248
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Bel Soğukluğu İlacı

Bel Soğukluğu ilacı hakkında bilmek istedikleriniz ayrıca bunun için hazırlanan bitkisel kürleri görmek için aşşağıdaki makaleye göz atabilirsiniz..

Gonore, Bel Soğukluğu


Gonore bel soğukluğu hastalığında şüphelinildiğinde bu tanı mutlaka kültür ile teyid edilmeli ve duyarlılık antibiyogramı yapılmalıdır.

Bazı çalışmalarda %50 gonorrhea vakasında ek olarak chlamidia (klamidya) enfeksiyonu tespit edildiğinde gonore enfeksiyonu nedeni ile tedavi edilen bütün hastalara aynı zamanda 7 gün süre ile doxycycline veya tetracycline verilmesi önerilmektedir.

Gonore tedavisi yapılırken önerilen tedavi şekilleri içinde en sık kullanılan bel soğukluğu ilaçları değişik olabilir ve mutlaka bir hekim tarafından planlanmalıdır.Bel soğukluğu ilaçları hekime göre değişebilir, gonore tedavisi geenellikle ceftriaksone ile birlikte tetracycline veya doxycycline ile yapılır.

Alternatif tedavi şekilleri olarak cefotaxime veya ceftizoxime,ciprofloxacine veya norfloxacine,oflaxocine veya streptomicyne hekimin önerdiği şekilde kullanılabilinir.

Tüm bu alternatif tedavi şekillerine yukarıda tarif edildiği gibi doxycycline veya tetracycline eklenmelidir.

Gonore yani bel soğukluğu (Gonorrhea ) tanısı konmuş tüm hastalara syphilis ve HİV (AİDS) için gerekli testler mutlaka yapılmalıdır ve tedavi protokolleri uygulanmış olan hastalardan tedaviden bir hafta sonra kontrol testleri ve kültürü alınmalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Salih Palamerhaba benim sorunum penisimden ıdrar gelmesı engel olamıyorum ve bu konu benı cok rahatsız ediyor 29 yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler kolay gelsin...
  • Şifa MarketFarklı sebeplere dayalı gerçekleşen bu sorununuzun ne oldugunu öğrenmek için önce bir ürologa danışınız. Teşhis sonrası tedavi noktasında yardımcı oluruz inşallah. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  • Fikri AltunMerhabalar . Bel soğukluğu şikayetim var konuyla ilgili nasıl bir kür kullanmalıyım . Ne kadar süreyle ve günde kaç kez kullanmam gerekiyor . Yardımcı olursanız sevinirim . iyi çalışmalar , Teşekkür ederim .
  • Bel

    Soğukluğu

    İlacı