Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bel Fıtığına Şifalı Bitkiler
Bel Fıtığına Şifalı Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bel Fıtığına Şifalı Bitkiler hakkında bilgiler

Bel Fıtığı ağrılarından, kasılmalarından, uyuşmalarından ameliyatsız kurtulmak artık o kadar da zor değil. Şifalı bitkilerle artık bel ağrılarınızdan kurtulmak çok kolay hem yanetkisiz bir şekilde. Gerekli bilgiler bu makalemizde yer almaktadır...

Bel Fıtığında Etkili Şifalı Bitkiler


**1 bardak su içerisine 4-5 gram taze kozalak atılır ve 10 dakika boyunca kaynatılır. Bu karışım tatlandırılarak günde 1 bardak içilir.

**Bir başka fıtık bitkisel tedavisi yönteminde ise 1 bardak kaynar durumdaki suyun içine 2-5 gram Anason ilave edilir ve 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak bu fıtık çayından içilir.

**Fıtık için şifalı bitkilerden bir diğeri ise defneyaprağıdır. 1 bardak kadar kaynatılmış haldeki suya 10 gram defneyaprağı atılıp 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu defne çayından her gün 2-3 bardak içilir.

**Fıtık için bitkiler isteyenlere önerilebilecek başka bir bitki de rezenedir. 1 bardak kaynar suyun içine 4 gram Rezene tohumu atılıp 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak içilmesi gerekir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Züleyha AlSelam kolay gelsin bel fıtığından uzun zamandır şikayetlerim var bu sıkıntım için en etkili krem hangi üründür ve içerdende destek sağlıyacak bir bitki kapsülü mevcutmudur.Fıtıklarım boynumdada zaman zaman kendini belli ediyor,hem bel hem boyun fıtığına iyi gelecek tedavi yöntemi araştrıyorum iyi günler
  • Bel

    Fıtığına

    Şifalı

    Bitkiler