Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bel Fıtığına Kesin Çözüm
Bel Fıtığına Kesin Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bel Fıtığına Kesin Çözüm :

Bel fıtığında kesin çözüm nedir? Ameliyat olmadan bitkisel yollarla fıtık kabusuna son veren bitkisel kürler , bitkisel kremler ve ürünler bu makalemizde yer almaktadır. Bel fıtığına %100 bitkisel ürünlerle kesin çözüm hakkında bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Bel ve boyun fıtığı; hastaların hayatını kabusa çeviren, hareket kabiliyetlerini son derece kısıtlayan, acısı ve ağrısı katlanılmaz bir hastalık. Hastalar, ilaçlardan ve uzun fizik tedavilerden çare bulamadığı zamanlarda ameliyat masasına yatmak zorunda kalıyorlar.

Ameliyat ise, öncesi, ameliyat sırası ve sonrasıyla son derece zorlu bir süreç. Romatizma ve benzer eklem hastalıkları ise öncelikli olarak hastaların diz eklemlerinin yapısını bozarak hastaların yürümesini, merdiven inip çıkmasını nerdeyse imkansız hale getiren, ağrısı, sancısı dayanılmaz hastalıklardır.

Kullandığı ağrı kesicilerle, fizik tedavi metodlarıyla ya da ehil olmayan kişlerin uygulamalarıyla hastalıklarına çare bulamayan hastalara çözüm Hindistan‘dan geldi. Yüzyıllardır Hint tıbbında, bel-Boyun Fıtığı ve eklem hastalıkları tedavisinde kullanılan Boswellia Serrata adlı bitkinin tedavi edici etkileri modern tıp tarafından da kabul gördü.

Amerikalı doktorlar tarafından hastalar üzerinde uzun süredir denenen Boswellia tedavisinde ortaya çıkan sonuçlar ise bel ve boyun fıtığı ağrısı çekenlere diz ağrısından yürüyemeyenlere müjde niteliğinde.

Boswellia Serrata içeren ilaçlarla tedavi gören hastaların tamamına yakınının 1 hafta içinde ağrılarında çok önemli ölçüde azalma tespit edilirken, bir ayın sonunda hasarlı ve hastalığa sebep olan eklemlerin bozulmuş yapılarının düzelmeye başladığı gözlemlendi.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Tarık ÇambalMerhaba hocam yaklaşık sekiz yildir bel fitiği rahatsızlıgım var ve artık ağrılara katlanamıyorum bu rahatsızlıga kesin çözüm varmı cidden? Ameliyat olmak istemiyorum tavsiye edebileceğiniz bir bitkisel tedavi yolu var ise denemek isterim kolay gelsin
  • Bel

    Fıtığına

    Kesin

    Çözüm