Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bel Fıtığına Ameliyatsız Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bel Fıtığına Ameliyatsız Çözüm


Bel Fıtığına Ameliyatsız Çözüm Hakkında Açıklamalar Bel Fıtığının Nedenleri ve Bel Fıtığına Bitkisel Çözüm Önerileri


Bel fıtığına ameliyatsız çözüm hakkında açıklamalar. Genellikle orta yaş grubunda görülen bel fıtığı, birçok insanın korkulu rüyası. Bel fıtığına ameliyatsız çözüm hakkında açıklamalar makalemizde yer almaktadır.

Bel Fıtığına Ameliyatsız Çözüm


Günümüzün en sık karşılaşılan sağlık sorunlarından biri olan bel fıtığının tedavisinde ameliyat tek çözüm değil. Bel Fıtığı 25 yaşını geçmiş her 100 kişinin 35'inde görülebilen bir hastalık ve bu hastaların sadece % 3'ünde hastalık belirti ve bulgu veriyor. Yine bu hastaların ancak %3 ile %5' i ameliyat olmak zorunda kalıyor.

Yakın zamanlarda yapılmış çalışmalar, ameliyat olmak zorunda kalan kişilerin ilk birkaç yıldan sonra ameliyat olmamış kişilerle aralarında ağrı açısından bir fark olmadığını ortaya koyuyor. Özellikle gelişen endüstri toplumunda insanlar giderek daha fazla ofis tarzı işlerde çalışıyor daha az hareket etmelerine bağlı olarak da obezite artıyor.

Aşırı kilo ile hareketsizlik de bel fıtığını tetikler. Çalışma hayatında iş gücü kaybına neden olan hastalıklar arasında %25 oranında bel fıtığı görülüyor, bu son derece ciddi bir oran ancak tek çözümü de ameliyat değildir. Hastaların iş gücü kaybı çoğu zaman 6 aya kadar uzuyor ve bu dönem ne kadar uzarsa tam kapasiteyle eski işlerine dönme oranı da o kadar azalıyor.En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bel

Fıtığına

Ameliyatsız

Çözüm