Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Basur Ameliyatı Sonrası
Basur Ameliyatı Sonrası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Basur Ameliyatı Sonrası
Basur Ameliyatı Sonrası, Bu Tüyoları Öncelikle Bir Yerden Almıyorum, Yani X Bir Siteden Değil Basur Ameliyatı Geçirmiş Biri Olarak Sizlere Birikimlerimi Aktarıyorum Arkadaşlarım. Öncelikle Basur 4 Safhadan Oluşuyor Ve Benim Gibi Cahil Cesareti Sergileyip Makat Bölgesinde Oluşmuş ( Dışta ) Tek Memeli Egzantirik Milli Basuru Aldırmayın.

Basur Ameliyatı Sonrası

Bu tüyoları öncelikle bir yerden almıyorum, yani x bir siteden değil basur ameliyatı geçirmiş biri olarak sizlere birikimlerimi aktarıyorum arkadaşlarım. Öncelikle basur 4 safhadan oluşuyor ve benim gibi cahil cesareti sergileyip makat bölgesinde oluşmuş ( dışta ) tek memeli egzantirik milli basuru aldırmayın.

Sakın aldırmayın arkadaşlarım. Üç yada dördüncü safhalardaki kişilerin basur ameliyatı olmasında fayda var. Sakın yeni çıkmış kişiler ve ikinci evredekiler ( yani bir iki meme ) yaptırmasınlar. Üzülürsünüz. De niye üzülürüz onuda anlatayım. Cahil cesareti ile bir tane oluşmuş yada iki tane küçük memeyi aldırmak için ben gibi ameliyat masasına yatanları bir süpriz bekliyor arkadaşlarım. İnanılmaz bir acı duyacaksınız ameliyat sonrasında, kanama koku, oturamama kakanızı yapacakmışsınız gibi sürekli popoda ağrı. Ve bu ağrıları ağrı kesiciler kesinlikle dindirmiyor. Üstüne üstlük wc ye çıkmamak için bişeyde yemiyorsunuz. Tamamen eziyet arkadaşlarım.

Ameliyat sonrasında wc işleminden sonra verilen ilaç ile sıcağı yakın suda popoyu dezenfekte etmek gerekiyor. Bunu her wc den sonra kesinlikle yapmalısınız, zira ilgili bölümün kesinlikle apse kapmaması gerekiyor. Kanamadan korkmayın arkadaşlarım, kanama yanma yapsada sizi ağrı olarak kesinlikle rahatlatacaktır. Yeme olayına ara vermeyin her halukarda wc ye gideceksiniz. Yemek yeme olayını keserseniz, çıkacak olan dışkı birikeceğinden dolayı sertleşme yapacak ve bu size daha büyük acı verecektir. Basur ameliyatlarının hemen sonrasında Kabızlık kesinlikle oluyor. Psikolojik olarak o bölgeden ameliyat olan biri kendini kasarak wc ye gitmemeyi düşünüyor, buda zaman içerisinde atılması gereken dışkının ilgili bölgede sertleşmesine neden oluyor.

Lavman türü şeylerle bundanda geçici kurtulabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile alakalı bu hastalıkta bir kaç yıla tarih olacak diye düşünüyorum. Ha birşey daha söyleyim size arkadaşlarım, kesinlikle ameliyatta tamamen uyuyun, nedenini söyleyim. İki türlü uyuma var bir belden aşağısı ki ben bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum, yürümekte güclük çeken arkadaşlarım var kesinlikle siz baskı yaparak genel uyutulma olayını isteyeceksiniz. Ne diyelim iğrenç bir hastalık, ben gibi sizde erkenden ameliyat olmayın, olursanızda mutlaka lazer yapan yerlerde olun.

Lazer iyileşme sürecini hızlandırıyor. Ne kadar zamanda geçiyor diyen arkadaşlarıma, bunu kesinlikle 2 hafta çekeceğinizi garanti ediyorum. Oysa doktorum bana sabah işe git demişti. Alayı hikayedir bilginiz olsun. Bu arada SSK lı iseniz maksimum 3-500 tl paranız gider arkadaşlarım.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ahmet ÇelebiHocam ben iki hafta önce basur ameliyatı oldum ancak çok fazla ağrılarım oluyor doktorum bana bir haftaya birşeyin kalmaz demişti ayağa kalkabilsem tekrar doktora gidicem zaten tuvaletimi yapamıyorum adam akıllı bana rahatlatabilecek bir öneriniz varmıdır acaba?
  • Şifa MarketHemoroit (basur) ile ilgili uzman reçetesiyle hazırlanmış bir bileşendir . Kapsül formatında olan üründen sabah akşam ikişer kapsül olarak kullanılır, krem olan üründen günde iki defa sorunlu bölgeye masaj yapmak suretiyle kullanılır. incelemek isterseniz linki tıklayın. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-001-altinotlu-karisimli-set.html
  • Basur

    Ameliyatı

    Sonrası