Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Baş Ağrısı Mide Bulantısı
Yeşilex Alıç Ekstraktı 550 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

15185
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Baş Ağrısı Mide Bulantısı

Baş ağrısı mide bulantısı. Baş ağrısı Mide Bulantısı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz.

Çoğu zaman şiddetli baş ağrıları çeken kişilerde mide bulantısıda görülmektedir. Baş Ağrısı Mide Bulantısı birbirlerine paralel bir seyir izlerler. Baş ağrısı ne kadar şiddetlenirse mide bulantısıda o oranda yükseliş gösterir. Devamlı ve uzun süreli baş ağrıları çekiyorsanız ve bu baş ağrıları ile birlikte mide bulantısı, Kusma hissi ve kusma yaşıyorsanız Migren hastası olabilirsiniz.

Kadınlarda daha çok görülen migren hastalığı kronik bir hastalık olup ilaçla tedavi edilmekte ancak hastanın günlük yaşamında stresten uzak durması ve düzenli bir hayat yaşaması şartı bulunmaktadır. Çünkü bir çok dış etken migren krizlerini tetikliyebilmektedir. Şiddetli migren ağrısı yaşayan kişilerin yaşam standartları düşmekte ve iş hayatında zorluklar yaşabilmektedirler.

Migren krizleri bazen 4 saat sürerken bazen 72 saate kadar çıkabiliyor. Tabiki bunlar istatiksel rakamlar ve kişilere göre değişiklik gösteribilmektedir. Baş Ağrısı Mide Bulantısı sorunları yaşıyorsanız uzman bir doktora muayene olarak altında başka bir neden olup olmadığını araştırılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer baş ağrılarınızın nedeni fizyolojik bir rahatsızlık değilse migren teşhisi konularak uygun bir tedavi yöntemini doktorunuzla beraber belirliyebilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Salih Ademoğluselamün aleyküm bende baş ağrısı ve mide bulantısı oluyor. beslenmeme dikkat etmessem bu hep bende oluyor. bnun nedeni nedir ve bitkisel bir tedavisi var mıdır?
  • Baş

    Ağrısı

    Mide

    Bulantısı