Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Barsak Kanseri
Yeşilex Reishi Mantarı Ekstraktı 400 mg (60 Kapsül)
93,00 TL
Ürün Fiyatı

5528
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101830
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70768
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Barsak Kanseri

Barsak kanseri tedavisi için çeşitli yollar denenmiştir. Fakat bir de kanser tedavisi için bitkilerle uygulanan tedavi yöntemleri vardır. Bu sayfada sizlere kanser tedavi yöntemleri tedavisi için faydalı olabilecek bitkiler hakkında bilgiler sunuyor...

Bağırsak kanseri(yani kolorektal kanser) dünyanın en sık görülen 3. kanseri. Yılda 1 milyondan fazla kişiye tanı konuyor ve 600 bin kişi hayatını kaybediyor. Geç belirti veren bir hastalık olduğundan, maalesef tanı konulduğunda tedavi için çok geç olabiliyor. Bu kadar ölümcül olmasına karşın bağırsak kanseri; doğru beslenme alışkanlığıyla önlenebiliyor ve erken tanı ile tamamen tedavi edilebiliyor.

Bu kadar önemliyse, neden bu kadar az kişi bağırsak kanseri hakkında bilgi sahibi?


İşte projemizin çıkış noktası da tam olarak bu. Hastalığın bu denli ölümcül olmasının tek sebebi, insanların doğru beslenmeyip taramalarını yaptırmamaları. İnsanlara bağırsak kanseri anlatılarak, düzgün beslenmeye ve taramalara yönlendirilerek bağırsak kanserinin önüne geçebileceğimize inanıyoruz.

Bu amaçlar doğrultusunda çalışmalarımıza başladık bile..


İlk ulusal toplantımızı İzmir‘de yaptık. Proje üzerinde çalıştık ve Türk Gastroenteroloji Derneği Başkanı Prof.Dr.Ömer Özütemiz ile ilk eğitimimizi gerçekleştirdik. Yaz dönemine gelmesi ve bilgi mailinin server‘dan geç ulaşması nedeniyle birçoğunuzun haberi olmadı. Ama üzülmeyin, yapacaklarımızın yanında bu bir hiç.

Daha neler yapacağız?


Öncelikle Ekim ayında projemizin yerel koordinatörlerini belirleyeceğiz ve yerel koordinatörler projenin yerel kuruldaki devamından sorumlu olacak. Ardından hastanelere bilgilendirici afişler asacağız. Aralık ayında projemizin eğitmen eğitimini gerçekleştireceğiz. Eğlenceli geçecek eğitmen eğitimimizden sonra katılımcılar kendi yerel kurullarında eğitimler verecekler. Proje koordinatörlerimiz uzmanların katılımıyla okul içinde konferanslar düzenleyecekler. Yeterince bilgi sahibi olduktan sonra, stantlar kurarak halkı bilgilendireceğiz. Onlara bağırsak kanserinin ne olduğunu, doğru beslenmenin ve tetkiklerini yaptırmanın önemini anlatacağız, broşür dağıtacağız. Sonra bahar geldiğinde de halka Spor yapmanın, dengeli beslenmenin önemini kavratmak üzere doğa yürüyüşü ve sağlıklı yaşam pikniği düzenleyeceğiz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Barsak

Kanseri