Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Balık Yağı Kilo Aldırırmı
Balık Yağı Kilo Aldırırmı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Balık Yağı Kilo Aldırırmı Balık Yağı Takviyesi Kullanuılması Günde 1-3 gr Olarak Tavsiye Edilmektedir.Balık Yağı İnsan Vücüduna Oldukça Faydalı bir Besindir Özellikle de Çocukların Beyin Gelişimi Açısından Çok Önemlidir.Her geçtiğimiz gün bilimle ilgili yeni araştırmaların sonuçları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Yeni yapılan araştırmaya göre de Hollanda Utrecht Üniversitesinden uzman bilim adamlarının yaptığı yeni araştırmada, vücudun salgıladığı ve bazı balıkyağı haplarında da bulunan kimyasalların neredeyse kanser tedavisinin en etkili ilaçlarından biri olan kemoterapi türlerinde tamamen ters etki göstererek, kanser oluşuma neden olan hücrelerinin kanser tedavisine cevap vermemesine yol açtığı belirtildi.

Kanser sürecinde balık yağının zararları üzerinde çalışan uzmanlar, bu araştırma için denek farelerde çoklu doymamış yağ asitlerinin etkisini araştırdı. Farelerde kanser tümörlerinin boyutunun kemoterapiden sonra küçüldüğünü belirten bilimadamları, hayvanlara yağ asitleri verildiğinde ise bu tümörlerin kemoterapiden hiç etkilenmediğini iletti.Kanda, kök hücreler tarafından üretilen KHT ve 16:4 (n-3) yağ asitlerinin de kanser hücrelerini koruduğu, dolasıyla tedavinin başarısız olmasına neden olduğuna işaret edildi.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Zeyno ErdalBalık yağı hapı kilo aldırır mı almayı düşünüyorumda ayda ne kadar kilo aldırır. ortalama 10 kilo eksikliğim var.
  • Balık

    Yağı

    Kilo

    Aldırırmı