Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Balgam Nasıl Geçer
(BLGM-SKTRC) Okaliptus Karışımlı Set
120,00 TL
Ürün Fiyatı

1003
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100587
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

69848
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Balgam Nasıl Geçer
Balgam nasıl geçer,balgam problemi yaşayan kişilerin ilk önce bilimesi gerektiği balgamın nedenini bulmak ve balgam eğer herhangi bir rahatsızlıktan kaynaklanıyorsa rahatsızlığın tedavisine başlamak gerekmektedir. Balgamın geçmesinde bir diğer husus,balgam sorununu en aza indirebilmek için doğada bulunan ve tamamen bitkisel olan balgam sökücü ilaç ve şifali bitkiler tercih edilebilir.

Balgam sorununu azaltmak veya hiçbir rahatsızlıktan kaynaklanmıyorsa tamamen kurtulmak için aşağıdaki önerileri dikkate alınız;

*Bir litre suyun içine 4 adet kuru incir ve bir Kahve kaşığı Meyan Kökü katılıp kaynatıldıktan sonra süzülür. Günde üç öğün kullanılır.
*Bir fincan kaynar suyun içine bir çay kaşığı ince kıyılmış sinirli yaprak otu katılıp demlenmesinin ardından içilir.

*Bir litre suyun bir yemek kaşığı civanperçemi katılıp kaynatıldıktan sonra süzülür. Günde üç öğün ikişer yemek kaşığı içilir.

*Bir tatlı kaşığı toz zencefilin içine bir çay kaşığı bal ve yarım çay kaşığından biraz daha az tuz katılıp karıştırılarak yutulur.

*Bir litre suyun bir yemek kaşığı ısırgan tohumu katılıp kaynatıldıktan sonra süzülerek iki çorba kaşığı süzme bal ile karıştırılır. Sabahları aç karnına ve akşamları yatmadan önce birer çay fincanı içilir.

*Bir fincan kaynar suyun içine bir çay kaşığı Karabaş Otu katılıp demlenmesinin ardından süzme bal ile tatlandırılarak içilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Balgam

Nasıl

Geçer