Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bakır Kahve Saç Boyası
Bakır Kahve Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bakır Kahve Saç Boyası : Bahar geldi Yaz kapıda. Kadınlar saç renklerini değiştirmeye başladılar. Bakır tonları da bu aylarda ışıltısı sebebiyle çok tercih edilen saç renklerinden. Bakır saç rengi çoğunlukla Hollywood ünlülerinin tercih ettiği saç rengidir. Bizim ülkemizde de az denilmeyecek kadar çok ve talep gören dikkat çeken bir renk tonudur. Özellikle de bakır kahve saç tonlarının daha çok tercih edilmektedir.

Bakır tonunda saç rengi çoğunlukla açık ten rengine sahip ve hafif pembe tonlarında ten rengindeki bayanların tercih ettiği saç rengidir. Bayanların ten rengine göre renk seçimi yapmaları daha doğal bir görünüm oluşturacaktır. Açık ten renginde olan bayanlarda çok daha doğal görünen bu saç rengi herkese yakışmaz.Saçınızı boyamaya karar verdiğinizde boya seçerken mutlaka bir kaç renk deneme durumdasınız ki size en çok uyan rengi bulabilesiniz. Tabi ki bir uzmana danışmak her zaman sizin lehinize olan bir durumdur. Kuaförler sizin teninize en çok yakışacak renk tonu konusunda size en doğru bilgiyi verecek olan kişilerdir.

Kuaföre gitmeden ya da boya seçmeden önce sizin için hazırladığımız dosyada ki bakır kızılı ve bakır kahve saç renklerine göz atarsanız teninize ve yüz tipinize uygun tonu seçerken zorlanmayacaksınız. Dosyamızda bir çok farklı bakır tonu bulunuyor. Bu tabi ki saçınızın boyatmadan önceki saç rengine bağlı olarak da değişiklik gösterir. Sarı ve açık tonlarda bir saç renginiz varsa alacağınız sonuç da daha açık renk olacaktır. Koyu renk saçlarınız varsa daha koyu tonda bir sonuç elde edebilirsiniz. Eğer koyu bir saç rengine sahipseniz ve saçlarınızı ilk kez bakır tonlarına boyayacaksanız bir kuaförden yardım almanız ya da bakır kahve tonunu denemeniz daha uygun olacaktır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bakır

Kahve

Saç

Boyası