Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bademcik Taşı
Bademcik Taşı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bademcik Taşı: Hiç bademcik taşlar için temel nedeni ne olabileceğini merak ettiniz mi?Çok daha basit millet ne tonsilloliths ile son vermeye neden olabilir hakkında herhangi bir fikrim yok şaşırtıcı değildir. Bu anlaşma büyük bir sorun oldukça düzenli ve genel değil, bazı tuhaf koşullar da bir sonucu olarak pop up olabilir - posta da dahil olmak üzere damla burun ve boğaz enfeksiyonları.

Bir sorun, bademcik taşlarla oldukça sık STREP olduğunu denk gibi görünüyor. Ama bu tamamen açık, ek bakterilerin ağızda ev zaman çok iyi enfeksiyon başlangıçlı katkıda bulunabilir tonsilloliths sahip değildir için nedenleri.

Ama bu temel soru: ne bademcik taşların nedeni nedir? Cevap vermiyor

Turns it out karmaşık gerçek değil. Tonsilloliths mikroskobik Gıda parçacıkları bir sonucu olarak yakalanmayın ve toplamak bademciklerin üzerinde açın. Orada nasıl alabilirim? Eh, bizim vücut boyunca lenf sıvısı hamle, bizim organlara kan taşımak için yardımcı, Vücudumuzun, dışarı atık çok daha fazlası.

Senin bademcikler bir filtre kan dolaşımına girerek tahribat ve yıkım zararlı bakterileri önlemek olarak hareket için tasarlanmıştır. Tüm lenf sistemi etkili ve verimli hareket ve ardından vücuttan atık kaldırmak tasarlanmıştır.

Senin ağzından atık kaldırmak için çalışmakla sürecinde, sizin bademcikler genellikle yavaş "lenf sistemi olarak atık küçük parçacıklar yakalayacak onu gerçekleştirmek için çalışır.

Lenf sistemi çok, ama o sadece bir bademcikler bir yol blok ne etrafında can't get demek de iyidir. Sonuç olarak, parçacıkların bir birikimi yavaş yavaş zaman içinde birikir ve tüm ağız yaşayan, oluşturduğu doğal olarak meydana gelen anaerobik bakteri uçucu sülfür bileşikleri ile birlikte bu küçük, beyazımsı-sarı, pislik ve Gaz toplar.

Şimdi unutmayın bademcik taşları herkesin başına gelebilir tutmak, ancak biraz daha fazla olanlar işlenmiş gıda yüksek oranda yemek ortak gibi görünüyor. Bu konuda daha fazla araştırma yapılması gerektiğini, ancak sağlıklı beslenme uzun vadeli faydalar sağlayan bir başka.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bademcik

Taşı