Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Bademcik İltihabı Neden Olur
(BDMCK-İLTHB) Zencefil Karışımlı Set
127,00 TL
Ürün Fiyatı

508
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101187
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70263
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Bademcik İltihabı Neden Olur

Bademcik İltihabı Neden Olur, Virüsler ve bakteriler, burun ve ağız yoluyla vücuda girer gibi normal şartlar altında onlar bademcikler süzülür. Bademcikler, çocuklarda yüksek olabilmesi için bir ateş geliştirmek için vücut neden beyaz kan hücreleri ile bunları çevreleyen tarafından iş.
Gereken enfeksiyon ciddi olur, bademcikler alevlendirebilir ve acı verici olur.

Farinks iltihabı neden olan enfeksiyon da boğaz ve çevresinde, mevcut olabilir. Bu ses kutusu ve bademcikler arasında yatıyor boğaz arka tarafında alandır.

Bademcik iltihabı 'a grubu Streptokok bakteriler tarafından '', strep Boğaz kaynaklanan neden olabilir. veya adenovirus.

Bademcik iltihabı enfeksiyonu ile ilişkili olsa da, bu aracılar için şişme ve diğer belirtileri bulaşıcı ajanlar kendilerini veya ana bağışıklık yanıtı neden olup, şu anda bilinmiyor. Bademcik iltihabı, nazofarinks normal bakteri florası Aberan bağışıklık cevabına bir sonucu olabilir.

Bademcik İltihabı Virüsleri

Bademcik iltihabı neden virüsleri sık sık solunum veya nefes etkileyen kişilerdir. Çoğu zaman bir virüs neden ve yalnızca sayaç üzerinde satın alınabilir Boğaz ilaçlar tedavi gerektirir. Bakterilerin neden olduğu bademcik iltihabı, ancak ile daha da komplikasyon riskini azaltmak için Antibiyotik ilaç reçete kabul edilir.

Bademcik iltihabı en sık çocukların enfeksiyonları mücadele için sorumlu olan bademcikler etkiler. Bu, Ayrıca biz yaş olarak bizim bademcikler daha az etkin hale gelmek için de geçerlidir. Nadir durumlarda mantarlar veya parazitler neden olmak ile tanısı olmuştur. Bu genellikle kişi Zayıflamış bağışıklık sistemleri ile gerçekleşir.

Bu yaygın sigara Bağışıklık Sistemi zayıflar kabul edilir ancak sigara bademcik iltihabı, neden devlet hiçbir araştırma yoktur. Ayrıca, çocuk ve yetişkin duman eğilimli bir ortamda yaşayan bir tonsillektomi neden olabilir faktörlere maruz kalabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bademcik

İltihabı

Neden

Olur