Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Azospermi Nohut Kürü
Azospermi Nohut Kürü Hakkında Detaylı bilgiyi burdan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle hastaların azospermi sorununda tedavinin %100 başarı garantisi olmadığını bilmesi gerekmektedir.


Tedavi sonucunda ya da çeşitli operasyonlar ile alınacak Sperm örnekleri, sağlıklı bir gelişim gösteremeyebilir ya da aktarılacak genetik etmenler bozukluk gösterebilir.

Erkeklerde azoSperm büyük bir sorun haline gelmiş, bu konuda hem tıbbi hem de bitkisel açıdan çeşitli tedavi yöntemleri geliştirilmiştir.

Kısırlık etmeni ile tedavi altına alınan azospermide, menide hiç Sperm hücresi olmayan erkeklere her zaman net bir tanı konulamayabilir.

Ancak tedavi içerisinde testisten Sperm eldesi tedavi yöntemleri arasında öne çıkmaktadır.
 
AzoSperm rahatsızlığı için aternatif tıbbın etkisi olduğu söylenmekte ve bazı bitkilerin faydalı olduğu bilinmektedir.Hiç Sperm olmayan erkeğin normal yöntemlerle çocuk sahibi olabilmesi zor ihtimaldir.

Ama günümüzde tıp o kadar gelişti ki spermi olmayan bir erkeğin bile kendi soyundan gelen çocuk sahibi olabilmesi mümkündür. O yüzden ben kısırım deyip bir köşeye çekilmeden çaba sarfetmek gereklidir.

Spermin sıfırdır, hiç yoktur denilemez bu kişilerde. Kök hücrelerde az miktarda olsa Sperm bulunur. Yine yapılacak cerrahi müdahale ile Sperm bulunma ihtimali azımsanmayacak derecededir. Umudunuzu kaybetmeden elinizden gele nbütün yolları denemelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu azoSperm sorununa karşın nohut kürünü önermektedir. Nohut kürünü yapılışı ve uygulanışı şöyledir;

İbrahim Saraçoğlu AzoSperm nohut kürü:

500 ml kaynar suyun içine 6-7 kaşık nohut atılır. Minimum 10 dakika kaynatılması itibariyle ılıması için dinlenme süreci beklenir. Bu kürde önemli olan elde edilen nohut suyudur. Nohut küründen çıkacak su 2 eşit parçaya bölünür. 1 yarısı sabah yemeğinden sonra diğeri ise öğle yemeğinden önce içilmelidir.

Kürün doğru uygulanması ciddi başarı oranlarınıda yanında getirmektedir.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.