Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
azdırıcı parfüm yorumları
azdırıcı parfüm yorumları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Azdirici Parfum : Dr. Genics Aşk Parfümü son yılların en çok satan erkek parfümleri arasında yerini almayı başardı. Bu hızlı Yükselişin en önemli nedenlerinden biri parfümün bayanlar üzerinde olan direk etkisi olarak dikkat çekmektedir.Evet bu Parfüm gerçekten de direkmen bayanlar üzerinde Afrodizyak etkisi yaratarak parfümü kullanan erkeğe direk dikkat çektirmesidir.

Dr. Genics aşk parfümünün kokusunu alan bayanlar hemen olumlu bir tepki vermektedir. İçerisinde bulunan özel bileşikler sayesinde bunu gerçekleştiren bir parfüme herkes sahip olmak ister. Bu parfüm sayesinde etkilemek istediğiniz bayana pahalı hediyeler almanıza gerek yok. Onu kokunuz ile yakalayacak ve kendinize bağlayacaksınız.Bunları ufak bir masrafa girerek kolayca halledebilirsiniz. Yapmanız gereken şey Dr. Genics Aşk Parfümü sipariş etmektir. Gerisini zaten bayanlar halledecektir.Kadınların ilgisini çekmenin en etkili yollarından biri parfümdür. Kokunuzla yolda giderken bile bir bayanı mest edebilirsiniz. Etrafa yaydığınız bu hoş kokuların kadınlar üzerinde Cinsel isteği arttırıcı yani afrodizyak etkisinin olduğunu biliyor muydunuz?

Elbette bu etki bütün parfümlerde mevcut değil. Ancak dünyanın sayılı markalarının ürettiği parfümler içerisinde bayanları etkileyen kokulu kimyasallar olduğu bir gerçek. Zaten birçok kadının bazı erkek parfümlerine karşı bağımlılık derecesinde tutku hissetmesi de bu yüzden. Peki sizler de bu parfümleri öğrenerek sokakta, yolda yürürken ya da sevgilinizde bir yerde otururken onun sizi arzulamasını istemez misiniz?İşte size afrodizyak etkisi olan ve bayanların sizin için adeta deliye dönmesine yol açan Parfüm
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

azdırıcı

parfüm

yorumları