Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Apandisit Nerededir
  Apandist, sağ kasık bölgemizde bulunan bağırsak ucunda yer alan yeri geldiğinde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilen bir organımızdır.

Apandist ağrısı, öncesinde kabızlıkla birlikte başlayan ve çoğunlukla Gaz sancısı ile karıştırılan bir ağrı çeşitidir.Bu ağrıyı özellikle kadınlar adet sancısı ile karıştırabilirler, çünkü kadınların hem sağ kasıklarında hem sol kasıklarında yumurtalıkları vardır ve her regl döneminde her iki kasığı da ağırabilir.

Apandist iltihaplanması nedeni ile meydana gelen bu ağrı, sağ bacak yani baldır bölümünü kapsayan ve Kabızlık sorunlarıyla birlikte mide bulantısını da getiren ciddiye alınmadığı takdirde ölümcül neticelere kadar uzanan bir rahatsızlığın belirtisidir.

Bu ağrı, sağ kasık ağrısı hissedildiğinde günler süren bir ağrı ile karşı karşıya isek, mutlaka çok geç olmadan en yakın sağlık kuruluşuna başvurmalıyız.

Tekrar belirtmekte fayda var, apandist sağ kasıkta bulunur. Sağ kasık ağrılarını hafife almayın!

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.