Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Antifungal Krem
Antifungal Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Antifungal Krem hakkındaki bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Bir antifungal krem , genellikle Mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bazı vajinal takılı olmasına rağmen, topikal bir ilaçtır .

Bu tür enfeksiyonları, atlet ayağı, vajinal mantar enfeksiyonları , jock Kaşıntı ve bazen parmak ve ayak tırnaklarını mantar enfeksiyonları . Bu kremler varlığını azaltmaya yardımcı aktif bileşenler mantarlar normal düzeylerde.

Bu sayaç üzerinde bulunan birkaç çeşitleri antifungal krem bulacaksınız. Farklı aktif maddeler olabilir ve birçok farklı marka isimleri altında satılacak. Ortak aktif maddeler içerir mikonazol , econazole, klotrimazol ve tioconazole .

Ayrıca bir antifungal krem kaşıntıyı azaltmak için ikinci bir etken madde içerdiğine dikkat etmiş olabilirler. Bu genellikle hidrokortizon ilaç tamamen çalışmadan önce mantar enfeksiyonlarına yol açtığı rahatsızlığı hafifletmeye yardımcı olabilir.

Spesifik antifungal krem ​​kullanmak için yönergeleri izleyin gerekir. Birçok farklı güçleri vardır ve krem ​​kullanmanız gereken ne kadar için çeşitli öneriler olacaktır.

Durum birkaç gün içinde kullanım iyileştirilmesi olmadıkça, tavsiye süresini antifungal krem ​​kullanmaya devam etmelisiniz. Not daha iyi bir durum değildir, aktif madde güçlü bir gücü gerekebilir veya farklı bir antifungal madde denemek gerekebilir.

Tavsiye isteyin ve bir krem ​​yardımcı olmak için görünmüyor eğer belki de bir ziyaret programı için doktorunuza başvurunuz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Antifungal

Krem