Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Anestol Geciktirici
Anestol Geciktirici
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Anestol Geciktirici,anestol Geciktirici hakkında,anestol pomat geciktirici olarak kullanılabilirmi,anestol geciktirici özelliği varmı,anestol geciktirici hakkında bilmedikleriniz varsa aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Anestol Pomad bir lokal anezteziktir ve uygulandığı bölgeyi hissizleştirir, uyuşturur. Anestol Pomad‘ın asıl kullanım alanı bu değildir ancak hissizleştirme özelliği nedeniyle geciktirici olarak kullanan kişiler de vardır.

Lakin ben bu tarz uygulamaların sorunu geçici olarak çözeceğini düşünüyorum. Önemli olan Erken Boşalma sorununun nedeninin saptanmasıdır.

Benim size tavsiyem öncelikli olarak bir üroloji uzmanına muayene olmanızdır. Böylece erken boşalma sorununuzun nedeni saptanır ve buna yönelik bir tedavi uygulanır.

Bu da sorunun kökünden ve başarılı bir şekilde çözülmesini sağlar.

Bununla birlikte bir noktayı daha hatırlatmakta önem görüyorum; Anestol Pomad kullanmanız halinde lokal anestezik olması sebebiyle beklediğiniz hazzı duyamayabilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Yaşar Batarmrb çok geciktirici ürünler kullandım ama hiç bir faydasını görmedim anestol geciktirici ürünü denemek istiyorum iyi midir. ne kadar geciktirir bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkkürler iyi günler...
  • Anestol

    Geciktirici