Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Alerjik Nezle Bitkisel Tedavi
Alerjik Nezle Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Alerjik Nezle Bitkisel Tedavi :

Alerjik nezle tedavisi için ilaç kullanımını tercih etmeyenler ise, alerjik nezle tedavisinde, etkisini bir sene boyunca sürdüren Rhinolight‘ten yararlanıyor.

Rhinolight tedavisi ışık tedavisi olarak kısaca açıklanmakla birlikte, ağrısı yok, sızısı yok… Rhinolight tedavisi ile gerçekleştirilen alerjik nezle tedavisinde etkin çözüm bir sene boyunca geçerli oluyor… İşte bu yazımızda sizlere, alerjik nezle tedavisi, ve Rhinolight tedavisinden söz edeceğiz.

Alerjik nezle tedavisinde kullanılan Rhinolight tedavisi ile, tüm sene boyunca alerjik nezle tedavisi için ilaç kullanmak durumunda kalmıyorsunuz; akıntı, hapşırık, ya da Kaşıntı gibi tüm problemleriniz, Rhinolight tedavisi ile, ya azaltılıyor; ya da tamamen ortadan kaldırılıyor.

Rhinolight tedavisi, alerjik nezleyi bahar alerjisi olarak yaşayanlarda iki hafta boyunca, toplam altı seans ile uygulanıyor; bunun yanında rhinolight tedavisi, tüm sene boyunca alerjik nezle problemi yaşayanlarda bir ay boyunca, sekiz seans olarak uygulanıyor; ve rhinolight tedavisinde uygulanan seansların süresi de oldukça kısa sürmekte…

Rhinolight tedavisi ile gerçekleştirilen alerjik nezle tedavisinde, özel dalga boylarına sahip olan ışınların karışımından elde edilen ışık, burun deliklerine uygulanıyor; ve dokularda hiç bir zarara neden olmadığı gibi, rhinolight tedavisi sırasında, alerjik nezle problemi olan kişi herhangi bir ısı, ya da acıya maruz kalmadığı gibi, rhinolight tedavisinde uygulanan her bir seansın ortalama süresinin iki dakika ile üç dakika süreyle gerçekleştirildiğini de belirtmemiz gerekmektedir.

Kalıcı olarak herhangi bir haSara neden olmamasından dolayı, rhinolight tedavisinin uzun süreli kullanımı, alerjik nezle problemi olanlar için söz konusu olabilmektedir. Alerjik nezle tedavisinde kullanılan rhinolight tedavisi ile, Histamin isimli, alerjik reaksiyonlara bağlı olarak gelişen maddelerin mukozada salgılanması engellenmektedir. Mast hücreleri, histamin üretimini gerçekleştirmektedir; bu nedenle, rhinolight tedavisi ile, mast hücrelerinin salgı yapma yeteneği kaybettirilmektedir.

Rhinolight tedavisi ile, burun mukozasında yer alan eozinıfil, ve T lenfosit isimli hücrelerin sayıca azaltılması durumunun da söz konusu olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Alerjik nezle olan kişilerin burun salgılarında bir takım maddelerde artış gözlenmektedir: bu maddelerin interlökin-5; ve ECP gibi maddeler olduğunu belirtebiliriz. Rhinolight tedavisi ile bu gibi maddelerin salgısında da azalmalar meydana gelmektedir. Rhinolight tedavisinin uygulanmasının üç ya da dört seans sonrasında olumlu etkilerin görülmeye başlandığı belirtilmelidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Gökhan KırdarHocam bende alerjik nezle var.genelde sabah ve geceleri oluyor alerjim geldiğinde hemen burnum akmaya başlıyor bunun bitkisel bir tedavisi varmı acaba?Nasıl bi tedavi yöntemi aramlıyım yardımcı olursanız sevinirim efendım kolay gelsin...
  • Songül Süslürhinolight tedavisi kaç yaşından itibaren yapılabilir.küçük yaş gurubunada yapılabilirmi.
  • Şifa MarketBu rahatsızlıkla ilgili elimizde etkili bir ürün yok malesef.. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  • Alerjik

    Nezle

    Bitkisel

    Tedavi