Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aldara Krem
Aldara Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Aldara Krem :

Aldara krem, vücudunuzdaki bağışıklık sisteminizin, bazal hücreli karsinoma, aktinik keratoz ve siğilleri oluşturan virüslere karşı savaşında, doğal maddeler üretmesini sağlayarak yardımcı olur.Ve benzersiz bir etki mekanizması vardır.

Aldara krem deriye uygulandığında Bağışıklık Sistemi hücreleri aktif hale gelirler ve bölgeye doğru hareket ederler. Aldara bağışıklık sistemini sadece ihtiyaç duyulan yerlerde uyarır.

Aldara‘nın 3 endikasyonu vardır.

Dış genital siğiller; İnsan Papilloma Virüsünin neden olduğu Cinsel yolla geçen bir hastalıktır.Lezyonlar deri renginde veya kırmızımsı Siğil şeklindedir, sayıca ve büyüklük açısından değişiklik gösterirler.Bazen siğiller karnabahar şeklinde kümelenme oluşturabilir.

Bu siğiler genital bögelerin içinde veya yakınında yerleşmişlerdir.Kadınlarda siğiller vajinada, anüste veya vulvada oluşabilir.Erkeklerde ise penise yakın bir bölgede, penisin üzerinde, skrotum, ya da anuste oluşabilir.

Yüzeysel Bazal Hücreli Karsinoma (sBCC): non-melenom bir deri kanseridir. Yüzeysel Bazal Hücreli Karsinoma gövde veya uzuvların yanısıra baş ve boyun gibi güneşe maruz kalan diğer bölgelerde de ortaya çıkmaktadır. Özellikle erken dönemde tanı konulması durumunda yüksek oranda tedavi edilebilir, yavaş ilerleyen bir hastalıktır.

Aktinik Keratoz (AK): eğilimi olan kişilerde UV ışınlarının kümülatif etkisi nedeni ile ortaya çıkan yaygın bir deri tümörüdür.AK genellikle ileri yaşlarda ortaya çıkar, fakat açık havada çalışan ya da güneş altında bol zaman geçiren gençlerde de görülebilir.Tedavi edilmez ise lezyonlar skuamöz hücreli karsinomaya (metastaz yapabilen ve potansiyel olarak öldürücü bir deri kanseri) dönüşebilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Barışİyi günler 34 yasındayım. Testislerimin üstünde iğne ucu büyüklüğünde lekeler çıkıyor. Bunlar human papilo virüsü müdür?
  • Şifa Marketöncelikle ilginize teşekkür ederiz fakat uzmanlarımız sitemizde satışı olan ürünlerle ilgili detaylı bilgi vermektedir, amacımız daha kaliteli hizmet vermek. tekrar teşekkürler.
  • Aldara

    Krem