Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ağda Sonrası Sivilceler
Ağda Sonrası Sivilceler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ağda Sonrası Sivilceler : Kadınlarda regl döneminde hormonal bozukluklardan sonra çıkan sivilceler ağda sonrasında da çıkabiliyor.Ağda sonrası sivilceler hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır.

Çam sakızı ve sir ağda yapanlar ve yaptıranlar iyi bilir, ağdadan sonra vücudumuzda birtakım kızarıklıklar oluşur hatta daha hassas cilde sahip olanlarda ufak tefek morluklara neden olur. Ağda nasıl yapılır konusunda sorununuz olmadığını varsayarak,Bu durumda canımız yanar. Ağda sonrası vücut bakımı için sizlere bir formül vermek istiyorum. Bu formülü uygulayarak cildinizin ağda sonrası bakımını sağlayabilirsiniz. 1 yemek kaşığı Aloe Vera jelini, 5 damla saf Lavanta yağıyla karıştırarak ağdadan sonra tahriş olmuş cildinize sürün. Bu karışım sayesinde bacaklarınızda oluşan kızarıklıklardan kurtulup cildinizi rahatlatabilirsiniz.

Ayrıca eczanelerden kolayca bulabileceğiniz, MEDİTECH ARNİCA KREM(75 GR) de kullanabilirsiniz.
Arnica Montana Flower geçmiş ve geleceği olan şifalı bir bitkidir. Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Ameri¬kada yetişir. “Leopards Bane” ve “Mountain Daisy” isimleriyle de bilinir. Yüzyıllar¬dır ev yapımı kremlerin en çok kullanılan bitkisidir. Halk arasında Yara Otu ismiyle de anılır.

Kullanım Şekli :

Günde 3 kez, sorunlu bölgeye kalın bir tabaka halinde sürülür ve masaj yapılarak cilde yedirilir. Yüz bölgesinde de rahatlıkla kullanılabilir. Göze temasından kaçınılmalıdır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Gizem Acarslm ağda sonrası cildimde sivilcenlemeler oluşuyor oysaki hijyenik eldiven ve malzemeler kullanıyorum bu sorunu nasıl oradan kaldırabilirim mevcut sivilcelerimi nasıl geçirebilirim cevap vrirseniz sevinirim
  • Ağda

    Sonrası

    Sivilceler