Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
afrodizyak etkisi yaratan şeyler
afrodizyak etkisi yaratan şeyler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Afrodizyak Etkisi: Kadınlar için Chopard Wish ile başlayabiliriz. Bu koku erkekler üzerinde çok etkili bir kokudur. Klasikten şaşmam diyorsanız Chanel no.5 sizi en iyi anlatan Parfüm olacaktır.

Bu parfümü kullananlar etrafa “güçlü” imajı veriyorlar. Tom Ford Black Orchid ise erkeklerde bağımlılık yaratabilir aman dikkat! Aşk- ı Memnu‘nun efsane karakteri Bihter‘in kokusunu tercih etmek için Hypnotic Poison‘ı kullanabilirsiniz.

Erkekler için Hermes Terre D Hermes kışkırtıcı bir koku olacaktır. Kadınları kokunuzla büyülemek istiyorsanız Hermes sizin cazibe silahınız olabilir!

Kadınları peşinizden sürüklemek istiyorsanız Rochas Man‘ı kullanın. Beyler, Türk kadını bu kokuya bayılıyor! Klasik bir tercih için Armani Code iyi bir seçim olacaktır.

Afrodizyak Etkisi Yapan Yiyecekler:

Bilindiği üzere Fındık afrodizyak etkisi yaratan besinlerin başında gelir. Bunun yanında badem, kabak çekirdeği gibi kuruyemişlerin de etkisi vardır. Kekik ve acı biber beyinin endorfin salınımını arttırır,sindirim sistemini hızlandırır.

Hollandalı bilm adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre folik asit ve çinko içerikli yiyeceklerin afrodizyak etkisi yaratıyor. Ayrıca çikolata mutluluk hormonu salgılanmasını sağlıyor.

Beynin keyif bölümünü olumlu yönde çalıştırıyor. Tarçın ve karanfil gibi kokular sinirleri yatıştırıyor. Tarçın gıda olarak tüketilebileceği gibi kokusu da benzer etki gösterebiliyor.

Meyvelerden muzun içerisinde alkolit denen bir madde bulunuyor. Bu madde kendine güven duygusu, potasyum ve B vitaminini arttırıyor.

Tabii unutmamak gerek hepsinden önce aşk en güçlü afrdodizyaktır

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

afrodizyak

etkisi

yaratan

şeyler