Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Adana Sahur Vakti
Adana Sahur Vakti
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Adana Sahur Vakti :

Bu sayfada Adana sahur vakitleri bu imsakiye ile öğrenebilirsiniz. Sadece Adana için sahur ve iftar vakitleri için hazırlanmıştır. Adana imsakiyesi, Adana iline ait namaz vakitlerini içeren ramazan imsakiyesidir. Ramazan ayı boyunca namaz saatlerini, imsakiye vakitlerinden takip edebilir, o günkü iftar vakti, diğer günlerin iftar saatleri, sahur vakti, imsak vakti ve namaz vakitlerini Ramazan Adana İmskiyesinden takip edebilirsiniz.

Adana İli İçin Ramazan İmsakiyesi

Adana imsakiyesi, Adana iline ait namaz vakitlerini içeren ramazan imsakiyesidir. Ramazan ayı boyunca namaz saatlerini, imsakiye vakitlerinden takip edebilir, o günkü iftar vakti, diğer günlerin iftar saatleri, sahur vakti, imsak vakti ve namaz vakitlerini Ramazan Adana İmskiyesinden takip edebilirsiniz.

Sahur Nedir?

Oruç tutacak kişilerin imsak vaktinden önce gece yedikleri yemeğe sahur denir. Sahur oruca dayanma gücü verdiğinden, sahura kalkmak müstehaptır. Hz. Peygamber, "Sahur yiyiniz; çünkü sahurda bereket vardır." buyurmuştur (Buhârî, Savm, 20; Müslim, Sıyam, 9). İftarda acele etmek, sahuru geciktirmek sünnettir. Ayrıca sahur vakti, duaların makbul olduğu vakitlerden biridir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Adana

Sahur

Vakti