Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Açık Kumral Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Açık Kumral Saç Boyası

Açık Kumral Saç Boyası Hakkında Genel Bilgiler

Açık kumral saç boyası hakkında bilinmesi gerekenler ve daha fazlası için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.....

Kumral Saç Rengide diğer Saç renkleri gibi bir çok farklı tonlarda üretilmektedir. Bunların arasında sıralayacak olursak Açık Kumral, Orta Kumral, Koyu Kumral, Açık Küllü Kumral, Küllü Kumral, Koyu Küllü Kumral, Çok Açık küllü Kumral,Kızıl Kumral, Akaju Bakır Kumral Saç Rengi tonları bulunmaktadır. Küllü Kumral Saç Modellerini tercih eden bir çok ünlüye baktığımız zaman görüyoruz ki Kumral Saç Renklerinin en çok yakıştığı kişiler esmer, kumral ve buğday tenli ünlülerdir.

-Lady in Color'un kendini kanıtlamış olan renkler formülü sayesinde siz, beYaz saçlarınızı mükemmelşekilde örten yoğun renkleriyle dayanıklıllık sağlıyorsunuz.Nemlendirici takım ve içeriğindeki Badem Yağı, saçınıza parlaklık, dinçlik ve yumuşaklık vermekte, Fiksaj için kullanılan balsam ise içerdiği iltihaplanmayı önleyenetkisiyle şifalı otlar özü, özendirici ve saçları sağlamlaştırıcı rol oynamaktadır.


-HENNA PLUS Orta sarıdan orta koyu kahve‘ye kadar olan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık ve bakım sağlar.
Ekstra canlılık ve mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel içerik, Vitamin B kompleksi, Vitamin A ve kına saça parlaklık ve canlılık katarken, saçın yapısının bozulmasını önler.
Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı ve saç rengini uzun süre korur, rengin akmasını önler. Uzun ömürlü sonuçlar verir ve renk canlılığını muhafaza eder.

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur..

Aşşağıdaki linke tıklayarak çeşitli saç boyası tonlarını görebilir ve hatta sipariş verebilirsiniz.Ödemelerinizide kapınızda nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz...

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Açık

Kumral

Saç

Boyası