Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
5 Yıldızlı Kaplıca Otelleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

5 Yıldızlı Kaplıca Otelleri

5 Yıldızlı Kaplıca Otellerin Sundukları Hizmetler

Tatile gitmek istiyorsanız ya da şifa bulmak istiyorsanız sizlere kaplıca otellerini tavsiye ediyoruz. 5 Yıldızlı Kaplıcalar, Termal Oteller, Kaplıca Otelleri ve İmkanlarından birkaçı hakkında genel bilgiler aşağıdaki makalede detaylı bir biçimde açıklanmıştır.

VİP TERMAL OTEL:Şehrin stresli ve kalabalık ortamından uzak da , sırtını verdiği alabildiğince uzanan ormanlık alanda, doğal termal kaynaklara sahip olan BALÇOVA TERMAL OTEL, doğanın kendisine verdiği tüm güzelliklerle sakin, huzur dolu, özgün rahatlatıcı atmosferi ayağınıza getirmektedir.


KAPLICA VE KÜR MERKEZİ:Tarihte "Agamemnon Kaplıcaları" olarak bilinen ve 2500 yıldan beri insanlık için şifa kaynağı olan kaplıcalarda, şimdi modern bir tesis olan; Balçova Termal Tesisleri bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern dünyamızın ve tıbbın insanoğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak hizmet vermektedir.


SPA & WELLNESS MERKEZİ:Balçova Termal Otel bünyesinde bulunan SPA ve Welness Merkezimizde, uzmanlık eğitimi almış profesyonel bir kadroyla, çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Sağlıklı tanı, kusursuz hizmet ve sürekli takip ilkelerini yüksek teknolojinin olanaklarıyla birleştiren merkezimiz, çeyrek asra varan deneyimini şimdi Crea Club konuklarıyla paylaşıyor.

CREA CLUB TENİS:


Crea Club Tenis'de, doğa ile iç içe bol oksijeni içinize çekerek tenis sporunu sağlıklı bir ortamda yapmanın hazzını yaşarsınız. Avantajlı üyelik olanaklarımıza kavuşarak ünlü hocalarımızdan dersler alabilirsiniz.

Adres : Balçova Termal 35330, Balçova İZMİR ,

Telefon : 0232 259 0102Fax : 0232 259 0829

Web Sitesi : http://www.balcovatermal.com

E-Posta : info@balcovatermal.com


BALÇOVA TERMAL OTEL ve bünyesindeki Kaplıca ve Kür Merkezi; yetişmiş uzman ekibi, hijyeni, mimari yapısı, doğayla içiçe olan yerleşimi ve tedavi kapasitesi bakımından uluslararası standartları sağlayan Türkiye‘nin en büyük Termal Otel ve Tedavi Merkezidir.


Standart oda :

12 Ad., 1 oda, 1 salon, 1 Connection Oda, Tüm Odalar Deniz Manzaralı, 2 Yönü Balkonlu, salon: 19m², oda: 25m², oda: 17 m², Twin Yatak, French Yatak, Triple Yatak, Banyo(Küvet-Duş), Mini Bar, SafeKasa(Ücretli), Televizyon, Halı, Uydu Yayını, Telefon (Direk Hat), Fön Makinesi, Radyo, Balkon, Soğutma ve Isıtma(Merkezi Sistem)...

Aktiviteler:


Tenis Sahaları, Mini Futbol, Su Sporları (Kano, Bisiklet, Sörf), Masa Tenisi, Bilardo (American, Normal), Beach Voleybol, Oyun Salonu (Bilardo, Langırt, Masa Tenisi, Oyun Makinesi), Masa Oyunu Salonu (Kağıt Oyunları, Dama, Satranç, Okey, Tavla vs..), Dalgıç Okulu, Basketbol...Anfi TiyatroFootballGündüz & Gece AnimasyonlarıWater PoolDart BocciaAerobic Pool Game

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

5

Yıldızlı

Kaplıca

Otelleri