Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kötülüklerden Koruyan Dualar
Kötülüklerden Koruyan Dualar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kötülüklerden Koruyan Dualar :
Her şeyden evvel Âlemlerin Rabbi Allah'a hamdediyor Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa'yı salât ü selamla bir kere daha yâdederek huzûr-u İlahi'de el açıp yakarıyoruz:

Rabbimiz! Bizleri muhafaza buyur, buyur ki Sen biricik koruyucumuzsun.. dünyanın bütün kötülüklerinden, bizim için ar vesilesi olabilecek durumlardan ve ahiret azabından koru., koru ki. Sen bizim korkup endişe ettiğimiz şeylerin üstesinden gelebilecek kadar büyük ve ulusun!.

Ey Rabbimiz! Ancak Senin inayetinle bozguncuların serlerini defedebiliriz. Kötü kimselerin fenalıklarından sığınabileceğimiz, kafirlerin ve münafıkların hile ve hud'alarından korunmak için dayanabileceğimiz Senin kapından başka kapı da yoktur.

Ey, bir belaya maruz kaldıklarında sabırları, lütfedilen nimetler karşısında da şükürleri pek az olan biz zayıf ve çaresiz kulların Rabbi! Dünyanın feci ve korkutan hadiseleri ve dehrin musibetleri karşısında bize inayet eyle; kafirlerin ve fesatçıların serlerinin bize ulaşmasına mani ol.Efendimiz Hazreti Muhammed'e, aile fertlerine ve bütün ashabına salât u selam ederek bunları Senden dileniyoruz, Rabbimiz...
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Edip Dirilmişmerhabalar ben kötülüklerden koruyan dua diye paylaşımınız var onu sürekli okuyorum ve içim bir rahat dolaşıyorum artık bu güzel paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ederim sizlere iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Kötülüklerden

    Koruyan

    Dualar