Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İnşirah Suresini Okumanın Faziletine Dair Hadisler
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100824
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70006
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İnşirah Suresini Okumanın Faziletine Dair Hadisler
İnşirah Suresini Okumanın Faziletine Dair Hadisler :

Bismillâhirrahmânirrahıym.
Elem neşrah leke sadrak. Ve veda'nâ anke vizrak. Ellezî enkada zahrak. Ve rafa'nâ leke zikrak. Fe inne meal usri yüsrâ. İnne meal usri yüsrâ. Fe izâ ferağte fensab. Ve ilâ rabbike ferğab.

Manası:
Habibim! Biz senin sineni açmadık mı? Ve yükünü indirmedik mi? O yük ki, senin sırtına ağır gelmişti. Ve senin değerini yükselttik. Güçlükle beraber muhakkak bir kolaylık vardır. Güçlükle beraber muhakkak ki kolaylık vardır. Tebliğden fariğ olduğunda ibadet et. Ve her işinde Rabbine sarıl.

Bu sure hakkında Peygamberimiz Efendimiz: "Elem neşrah leke'yi okuyan kimse, bana gelip de sıkıntımı alan gibidir. " buyurmuşlardır.
* Kendisinde göğüs darlığı bulunan kimseye bu sure okunur veya hasta olan kimse bu surenin okunmasına bizzat devam ederse, Cenabı Hakk o kimseyi bu hastalıktan kurtarır.

* Kalbi ağrıyan kimse de bu sureyi okumaya devam etmek suretiyle kalbini tedavi etmek imkanı bulur. Bu sure yazıldıktan sonra içilecek bir su içerisine bırakılır ve bu sudan kendisinde Böbrek Taşı veya kumu bulunan kimseye içirilirse, bu hastalığı için çok iyi gelir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Ülkü Yalıninşirah feraahlık. bu surenin adını duydugumda bile ferahlıyorum . adı bile yetiyor. hele bide okudugumda öyle bir ferahlıyorum ki anlatamam . gerçekten benim için çok özel bir suredir. hayatımdan eksik etmem . Allah razı olsun paaylaşanlardan
 • İNŞİRAH

  SURESİNİ

  OKUMANIN

  FAZİLETİNE

  DAİR

  HADİSLER