Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İnna Fettahna Leke Duası
İnna Fettahna Leke Duası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İnna Fettahna Leke Duası : Allahümme yâ nûr-u veya müdebbirel - umur i ah-ricna minezzulûmati ilânnûr-i bihakkı âyetennûr-i ve bi hakkı innâ fetahna leke fethen mübînâ. Ya fettah, yâ rezzak. Ya müfettehel ebvab iftah aleyna ebvabel hayri bihurmeti Muhammeden aleyhisselâtü vesselam ve âlihi ve eshabihi ve zürriyyatihi ve ezvâcihi ecmaîn. Birahmetike yâ erhamerrahimîn. Velhamdü lillahi rabbil-âlemin.

İNNA FETAHNA LEKE FETHAN MÜBİNA SIRRI

"İnna fetehna leke fethan Mübina" ayetini (313.489) defa zikredenlerde olaganüstü sırlar açığa çıkmaya başlar. Bütün kapalı kapılar birer birer açılır.

Rüya ve yakaza alemlerinde sırlar açığa çıkar. Engel olan şey neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan ka...lkıp güzel bir ufka gelir. Bu ismin özellikle çok zeki fıtratlı öğrencilere büyük yararları vardır.

Kendi sahalarında olağanüstü açılım ve dönüşüm yaşamakta çok başarılı projelere imza atmakta bu ismin tecellisi önemli rol oynar. İlahi alemlerin ve kapalı kapıların açılmasınada sabır gerekir.

Fettah adı azametli bir addır. Bu adın ışın tecellisi altında olan kimse kendi nefsini muhasebe edecek kudrete getirilir. Devam edenler, Allah'a yakınlaşma sırrını kavrarlar.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Arzu YıkılmazHayırlı günler. siteniz çok güzel herkese öneriyorum çok detaylı ve faydalı bilgili şeyler var. hayırlı ramazanlar iyi günler
  • İnna

    Fettahna

    Leke

    Duası