Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İç Sıkıntısı İçin Okunacak Dua
Yeşilex Sarı Kantaron Sıvı Ekstraktı 150 ml.
73,00 TL
Ürün Fiyatı

2062
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İç Sıkıntısı İçin Okunacak Dua
İç Sıkıntısı İçin Okunacak dua :

"Ya mübdiel-beraya ve muıdeha ba'de fenaiha bikudratihi ve bihurmeti Muhammedin ve ehli beyti Muhammed"

Manası

Ey insanlar var oldukça ve öldükten sonra tekrar dirilten ALLAH'ım Hz Muhammed'in ve yakınlarının hürmetine şifalar ver.

İç sıkıntısı tam olarak tanımlanamayan ve dış dünyadaki gerçek koşullardan bağımsız bir tehlike, belirsizlik, endişe duyumudur. Terimin Batı dillerindeki karşılıkları Latince'de "daralma" anlamına gelen angustias sözcüğünden türemiştir.

Ruhsal kökenli iç sıkıntıları "boğulma", "baskı", "hava açlığı", "kalbin buz kesmesi", "çarpıntı", "kalp ağrısı", "sıkışma" gibi fiziksel belirtilerle ortaya çıkar.

Bu belirtiler solunum, sindirim, hareket ya da kalp-damar sistemleriyle ilgili olabilir; örneğin, solunumun hızlanması ya da yavaşlaması, Astım benzeri nöbetler, sindirim güçlüğü, kas krampları, deri duyarlılığının değişmesi, çarpıntı, kalp atışlarının hızlanması ya da yavaşlaması biçimini alabilir.

Herhangi bir organik rahatsızlığı olmayan sağlıklı kişiler de ruhsal gerginlik ve heyecanlardan sonra iç sıkıntısı duyabilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Serap Çiğdemben sıkıntı için daha çok amenerresluyu okurum , sizede şiddetle tavsiye ederim . o sıkıntı öyle bir gidiyorki nasıl olduğunu anlamazsınız. inanın siz bile şaşırırsınız. öyle bir ferahlık öyle bir serinlik hissedersiniz ki . banada dua edin ha :) güzel paylaşımlarınız var sağolun
  • İç

    Sıkıntısı

    İçin

    Okunacak

    Dua