Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göz Ağrısı İçin Dua
Göz Ağrısı İçin Dua
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göz Ağrısı İçin Dua : Göz ağrısı için okunacak dua ve dualar burada. Allah Teala bu duaları okuyanların gözlerine sağlık ve sıhat ihsan eder. Ümit ederiz ki bu dua sizleri ağrı, sızı, görme bozukluğu ve göz hastalıklarından korur. Göz Ağrısı İçin Dua;

OKUNUŞU: “Allahümme metti’nî bi basarî ,ve’c’alhü’l-vârise minnî,ve erinî fi’l-adüvvi se’rî,ve’nsurnî alâ men zalemenî.”

MANASI:
"Allah'ım,gözümden beni yararlandır ve ölünceye kadar onu sıhhat ve afiyette kıl.Düşmanıma karşı intikamımı bana göster ve bana zulmedene karşı da yardım ihsan eyle."

*-Allâhümme innî es'elüke ve eteveccehü ileyke bi habiybikel mustafâ ındeke yâ habiybenâ yâ muhammedü innâ netevesselü bike ilâ rabbike feşfa' lenâ ındel mevlel azıymî yâ nı'mer rasûlüt tâhir. Allâhümme şeffı'hü fînâ bi câhihî ındek. Allâhümme vec'alnâ min hayril müsalliyne vel müsellimiyne aleyhi ve min hayril mükarrabiyne minhü vel vâridiyne aleyh. Ve min ahyâril mühıbbiyne fîhi vel mahbûbiyne ledeyh. Ve ferrıhnâ bihî fi arasâtil kıyameti vec'alhü lenâ deliylen ilâ cennetin neıymi bi lâ meûnetin ve lâ meşekkatin ve lâ münâkaşetil hısâbi vec'alhü mukbilen aleynâ ve lâ tec'alhü ğâdıben aleynâ vağfir lenâ ve li cemiy'ıl müslimiynel ahyâi minhüm vel meyyitiyne ve âhıru da'vânâ enil hamdü lillâhi rabbil âlemiyn.

Manası: "Allah'ım, Habibin Mustafa hürmetine senden niYaz ediyor, sana yöneliyorum. Ey hepimizin sevgilisi Muhammed, ey en güzel ve temiz Peygamber, bizler seni Rabbine vesile ediyoruz, sen de yüce Mevlâ nezdinde bize şefaatçi ol! Allahım, nezd-i ilahindeki kadr ü kıymeti hürmetine onu bize şefaatçi kıl! Allahım, bir de bizi ona en iyi salat ve selam okuyanlardan, ona en iyi yaklaşanlardan ve yönelenlerden, onu sevenlerin en önde gelenlerinden ve onun nezdinde sevilenlerden eyle! Kıyamet arasatında onun hürmetine bizi sevindir, sıkıntısız ve meşakkatsizce ve hesaba en ince ayrıntılarına kadar çekilmeksizin Neıym cennetine giderken onu bize rehber eyle! Onun bize teveccühünü sağla ve o bizden hoşnutsuzluk duymasın! Bizleri ve hayatta olsun, ölü olsun bütün mü'minleri affeyle! Duamızın sonu da şudur: Alemlerin Rabbi Allah'a hamdolsun!"

* Gözleri rahatsız olanların bu salavat-ı şerifeyi okuması bir iksirdir. Sadakatla bu salavat-ı şerifeyi okuyan kimsenin gözlerinin nuru artar. Görme Gücü ziyadeleşir.

Efendimiz (s.a.v.)'in nuru, insanın maddesini ve manasını aydınlatır.

Rahman ve Rahıym olan Allah'ın adıyla....!

Allah'ım, Muhammed'in cemalini, hal ve heyetini bütün teferruatıyla yine Muhammed hürmetine bana göster!"

İmam-ı Şa'ranî diyor ki:Resulüllah (s.a.v.)'i rüyada gördüm. Bana:

"Yatacağın zaman bunları okursan beni mutlaka rüyanda görürsün." buyurdu.

Bir hacetinin gerçekleşmesini istersen Hazreti Peygamber'in mübarek ruhları için fukaraya bir sadaka vermelisin. Allah'ın izni ile hacetin gerçekleşir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • NurDedem geçen yıl kalınbağırsak kanseri nedeniyle vefat etti ve bu hastalık genetiksel olabiliyormuş. Annemdende şimdi tuvalatinden kan geliyo, internetten baktım, kalınbağırsak kanseri başlangıcı olabilirmiş.. Ben daha 15 yaşındayım ve iki tane daha kardeşim var.. Çok ama çok korkuyorum. İnşaAllah bişey olmaz anneciğime, ağlamaktan gözlerim çıktı, annemi kaybedersem hayatım kayar, lütfen bunu okuyan herkes annem için dua etsin, yalvarırım... Annem benim en en en değerlim, ona bişey olursa (ALLLAH KORUSUN) bende ölürüm... LÜTFEN SİZLERDE DUANIZI ESİRGEMEYİN... Teşekkür ederim...
  • TuğbaALLAH ŞİFANI VERSİN ŞU AN AYNI DURUMDA BENİM DEDEM VAR KANSER BİZ DE SİZLERDEN DUA BEKLİYORUZ
  • Orhan Köroğluselamlar benim gözüm çok ağrıyor bu duayı okuyorum ama bir faydası olmadı bitkisel ne önerirsiniz. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize çok teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Göz

    Ağrısı

    İçin

    Dua