Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Düşmanı Kahreden Dualar
Düşmanı Kahreden Dualar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Düşmanı Kahreden Dualar :
Her şeyden evvel, varlığı varlığımızın sebebi, ululuğu kainatları ihata etmiş, ışığı her yerde nümâyan âlemlerin Rabbi'ne hamdediyor; Sevgili Habîbi'ni, onun pak ailesini ve nezih ashabını salât ü selamlarla yâdediyoruz.

Rabbimiz! Senden güzel isimlerin ve ulvî sıfatların hürmetine bizi affetmeni, nefislerimizi dizginlemeni.Ve bizim emrimize vermeni, işlerimizi kolaylaştırmanı ve insanlardan ve cinlerden bize düşmanlık besleyenleri izale etmeni dileniyoruz.

Ey bütün mülk ve melekût (varlık ve varlık ötesi) kabza-ı tasarruFunda bulunan, ey hayat sahibi Hayy. ey varlığının asla bir başlangıcı olmayan Kadîm, ey ölüm Kendisi için katiyen sözkonusu olmayan Bakî! İhtiyaçlarımızı gider, bize lütfunla muamelede bulun, başımızdaki bütün belaları def ü ref eyle, bizim yanımızda ol, aleyhimizde olma, bizi dînî ve dünyevî musibetlerden koru., dünyayı en büyük derdimiz, tasamız ve kendisi için en fazla gayreti sarfettiğimiz bir meta' kılma, kılma ki bizim en büyük işimiz Senin rızanı kovalamak olsun.

Bizi sevdiğin ve hoşnut olduğun amelleri işlemeye muvaffak kıl, Rabbimiz! Efendimiz Hazreti Muhammed'e, aile efradına ve bütün ashab-ı güzînine salât u selam ederek bunları Senden dileniyoruz; dualarımızı kabul buyur Rabbimiz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Cengiz Güloğluselam merhabalar öncelikle siteniz çok güzel ve iyi bir site ne ararsan var bilgilerinizden çok iyi faydalanıyorum. öncelikle şifamarkete teşekkürler. tüm yakınlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim iyi günler..
  • Düşmanı

    Kahreden

    Dualar