Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri


Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?


Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri, yengeçleri karakteristik olarak biliyorsunuz şimdi fiziksel olarak tanıtacağız sizlere. Makalemizi okuyarak en geniş bilgi ve değerlendirmeleri görebilirsiniz.

Bu burcun insanının güçlü duygusal dürtüleri vardır. Son derece hassas, anaç, insanların bakımı ve eğitimi ilgilidir. Başkalarına karşı duyarlı yumuşak ve naziktir. İçteki güvensizliği, kırılganlığı saklamak ve korumak için dışta bir maske taşımaktır. Anlaşılması güçtür, çünkü ruh haline göre davranmaktadır. Kendini açıkça göstermez, bu biraz güvensizlikten, biraz da gizlilikten yana olmasından kaynaklanır. Bu güven eksikliği ve kendine dönüklük ile mücadele etmesi gerekir. Bunu, en derinde gizli duygusal enerjiyi yaratıcı bir girişimle yüzeye taşıyarak yapabilir. Duygusal ilişkilerde çok özverilidir.

Dudaklar ön planda ve çekicidir.Şeniz Gür saçlı olan Boğalar,saçlarının yüzlerine dökülmesini isterler.Saçlarda genelde bukleler vardır.ErKek yengeçlerin saçları geç dökülür.Alınları dardır.Yaşları ilerledikçe yüzdeki çizgiler görülür hale gelir.

Venüs etkisi yoğun ise gözler koyu renkli,yumuşak bakışlı ve ön plandadır.Yükselen burcun bulunduğu konuma göre gözleri açık renk de olabilir. İri ve ön planda bir çene,geniş ve basık bir burun göze çarpar.Çekici yüzlerinde dudaklar ön plandadır.Kilo almaya çok meyilli bir boğa'nın çenesi ile boynu birleşik olabilir.

Vücutları dikkat çekecek derecede güzeldir.Boğalar,Venüs'ün verdiği güzellikle ışıldayan tiplerdir. Nadir olarak çok ince ve minyon tipli olurlar.Kilo almaya elverişli bünyeleri son derece sağlıklıdır.Omuzları geniştir.Boyun bölgeleri ise genelde kalıncadır.

Gençlik yıllarında belleri ince olsa bile,güzelliklerini kolayca yitirecek derecede iştahlı olduklarından,bir süre sonra ince hatlar yok olabilir. Sıcak,çekici ve duyarlı ses tonuyla konuşan yengeçlerin yürüyüşlerinde bir asalet ve yumuşaklık vardır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yengeç

Burcunun

Fiziksel

Özellikleri

Nelerdir?