Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yengeç Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Yengeç Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar :

Yengeç Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar


Yengeç Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar Ve Tüm Merak Ettikleriniz

Yengeç Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar, yengeç kadınıda yengeç erkeği gibi akrep ve balık burcuyla çok iyi uyumludur. Yengeç kadının anlaştığı burçlar ve gerekli olan bilgileri makalemizden bulabilirsiniz.


Yay - İkizler

İkisi de yaşamı en uç noktalarda yaşadıkları için aralarında bir uyum söz konusudur. Şaşılacak derecede çok yönlü olan bu evlilikte “değişim” yaşam felsefesidir. Yay her yönüyle eğlenceli ve mutlu bir kişidir. Birbirlerinin özgürlüklerine karışmadıkları için evlilikleri uzun ömürlüdür. Tek kusurları, herkes kendi yoğunluğunu yaşarken birbirlerini unutma tehlikesidir. Yaşamları oldukça keyifli geçecek bu çifte, mutluluklar dilemekten başka söyleyecek sözümüz yok.Tutucu ve kırılgan Yengeç kadınına ulaşmak istiyorsanız, önce onun dostlarının kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç kadını her zaman dostlarına sizden daha fazla önem verecektir.

Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir. Pasif bir kadın olan Yengeç‘e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, küçük oyuncaklar ve yatak oyunları ile onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç kadınının size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli olduğu kadar sevimli ve minyon tipli erkeklerden hoşlandığını hatırlatalım.

Karakteristik özelliğiniz


Stil sahibisiniz. Gardırobunuz ve evinizin dekorasyonu işin uzmanlarının elinden çıkmış gibi.

En büyük zevkiniz

Dünyayla ilişkinizi kesmek. Arada bir cep telefonunuzu kapatmak ve bilgisayarınızla ilgilenmemek sizi çok mutlu ediyor.

Cesaret edebileceğiniz yaramazlık


Birlikte çıktığınız bir gece, barda sevgilinize sanki ilk defa karşılaşmışsınız gibi kur yapabilirsiniz. Aşk ve seks hayatında duygusallığı ön planda tutan Yengeç burcu erkeği romantik ve babacan tavırlarıyla karşındaki insana güven verir. Sahiplenir ve karşısındaki insana çabuk bağlanır. Çevresindeki kişilere her zaman dost canlısı ve şefkatle yaklaşır. Her zaman koruyucu tavrıyla ideal bir sevgilidir. Anlayışlı tavırlarınızla onun kalbini hemen fethedebilirsiniz. Fakat Yengeç burcu erkeklerinin fazla alıngan tavırları sevdiği kişiyi kendinden uzaklaştırabilir. Şefkatli ve hassasiyetini anlayabilecek bir kadınla evlenmek ister. Eğer gerçekten aradığı kadını bulmuşsa ona hayatını adayabilir. Onunla güven dolu bir evliliğe “evet” diyebilirsiniz.

Uyumlu Oldukları: Yengeç, Akrep, Balık, Aslan.

Uyumsuz Oldukları:
Koç, Terazi, Oğlak.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yengeç

Burcu

Kadının

Anlaştığı

Burçlar

Ve

Tüm

Merak

Ettikleriniz