Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yengeç Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı
Yengeç Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Yengeç Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı


Yengeç Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı ? İşte Anahtar Yöntemler!

Yengeç Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı? nasıl mı? yengeçler erkekleri genel olmamakla birlikte karşı cinsten onu anlamasını ve tek bir kalpte birleştiklerini görmek ister. Yengeçler duygusaldır. Başka erkeklerin düşünemediklerini düşünebilirler. Konu hakkında detaylı bilgileri makalemizden öğrenebilirsiniz.

Sürekli kendisine saygısızlık edildiğini sanarak yakınır. Yaşam hakkında benzer görüşleri olan, çevre ve dostları olmalıdır. Sempatiye, özel ve toplum ilişkilerinde takdir edilmeye gereksinim duyarlar. Aykırı bir görüş ya da itiraz, onu en iyi işinden bile döndürebilir. En çok gerek duydukları şey, sevgi ve sabırdır. Yaptıkları işten en iyi sonucu alabilmeleri için bu iki şey gereklidir.

Yengeç erkeği daha şefkatli ve duyarlıdır. Her zaman yumuşak bir baba, çoğu zaman koruyucu bir aşık, duygulu ve sempatiktir. Hareketli bir Yengeç burcu erkeği, aşkta azimli ve sabırlıdır. Kendini feda edecek kadar sevgisi yoğunlaşabilir. Normal olarak iyi huylu, başkalarını memnun etmek için çırpınan biri olduğu için, en ufak bir değişik tutumunda döneklikle sonuçlanabilir. Pasif Yengeç burcu erkeği ise tümüyle alıcıdır. Evliliği yaşamın sorunlarının durulması olarak kabul eder ve bu yüzden evliliğini, yitirir. Genellikle bu sakin ev yaşamı ile gezi tutkusu, deniz ve güzel manzara tutkusu birleşir. Değişik duyguların, maceranın özlemini çekerler. Değerlerini yitirdikleri anlarda, sinirli, telaşlı, hatta öfkeli olurlar. Yiyecek konusu dışında, tutumlu olmayı severler. Mutfak işinde harcadıkları zaman, enerji ve para sınırsızdır.

Kadınlar erkeklerin bu değişkenlik ve huzursuzluklarının altında teşvik edilmesi gereken, büyük bir azimle gerçekleştirmeye çalıştıkları bir amaç olduğunu bilmelidirler. Bu erkekler, zorlandıklarını hissetmedikleri sürece, sevdikleri tarafından kolayca etkilenirler.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Kübra Verenlerselam ben kübra yengeç burcu erkekden hoşlanıyorum ve sitenizdeki makaleyi daha yeni gördüm nasıl davranmam gerektiğini artık siteniz sayesinde öğrendim bu güzel paylaşımlarınız için size teşekkür ederim.
 • Yengeç

  Burcu

  Erkeğine

  Nasıl

  Davranmalı

  ?

  İşte

  Anahtar

  Yöntemler!