Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yengeç Burcu Bu Gün
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Yengeç Burcu Bu Gün

Bugün Yengeç Burcu Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey !


Yengeç Burcu Bu Gün, yengeçlerin sevdikleri kişilere bugünlerde süpriz yapmayı deneyebilir. Ve Aşk Hayatında da yine eskiden olduğu gibi bağımsız kararlar alamıyorsunuz. Makalemizi inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bugünlerde yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz öğrenilecek, ama size belli etmeyecekler. Herkesin çekingenlik gösterdiği veya çok rahat davrandığı durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman, zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar da var. Aşk Yaşamı : Yine çok bağlandınız ve yine bağımsız davranmak da zorlanıyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini biliyor, yine de aşksız yapamıyorsunuz. Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmeniz güç gibi görünüyor.İş Yaşamı : İşe bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çok masum görünmüyorsunuz. Problem yaşadığınız kişi, aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir. Karşılık verip vermemek de karasız kalacaksınız. Para Durumu: Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde, hem sizin hem de yakınlarınız para sorunu kökten çözülebilir. Ama uzunca bir bekleyiş görünüyor.Dikkat: Alışkanlıklarınızın tümünü sahiplenip savunmanız gerekmiyor. Bazılarıyla hatırı sayılır dertler yaşadığınızı görmeniz yararlı olacak.

Olaylara pek de eskisi gibi bakmıyorsunuz. Bazı yenilenmeler kolay olmasa gerek. Sizi duygusal açıdan hassas kılan yakın ilişkiler önceliğiniz koruyacak. Ancak parasal ortaklıklarınız adına zor bir gün olabilir. Finansal anlaşmalarda daha temkinli olmalısınız. Yanıltıcı etkilerle kaynaklarınız riske girebilir. Ortaklaşa çalışmalarda ise son derece olumlu ve destek veren şartlar yaşıyorsunuz. Ev halkıyla ortak yapılan harcamalarla ilgili bazı kısıntı önerileriniz olabilir ve bunları tartışabilirsiniz. Ev bütçesi üzerinde başka değişiklikleri de gündeme getirmeniz mümkündür.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bugün

Yengeç

Burcu

Hakkında

Merak

Ettiğiniz

Herşey

!