Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Susan Miller 2013 Başak Burcu
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Susan Miller 2013 Başak Burcu. 2013 yılında başak burcunda yaşanacak gelişmeler nelerdir. Başak burçlarını 2013 yılında ne gibi sürprizler bekliyor. 2013 Başak burcu hakkında açıklamalar ve detaylar makalede yer almaktadır.

Başak Burcu 2013 Yorumu

Jüpiter ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Balık burcundaki geçişini tamamlarken yılın ilk üç haftasında insanlar size şans getirecekler. Özellikle bir ilişkiniz varsa bu geçiş size fayda sağlayacak. Onunla geçireceğiniz zamanın keyfini çıkarın ve birlikte bir tatil planı yapın. Ayrıca iş arkadaşlarınız veya komşularınızla yakın ilişkiler kurmayı düşünebilirsiniz. Ama bir iş ortaklığı içindeyseniz dikkatli olmanızda yarar var. Bir başkasının düşüncelerine dayanan sahte bir iyimserlik içinde bazı vaatlere kanabilirsiniz.

22 Ocak’ta Jüpiter sekizinci eviniz Koç burcuna giriyor. Banka hesabınızdaki rakamı artırma potansiyeline sahip bu geçişten maksimum seviyede faydalanmak için hızlı hareket etmeniz ve her günü iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Ancak her zaman olduğunuz gibi teminli olmayı sürdürün çünkü Jüpiter beklentileri artırıp vaatlerini gerçekleştirmeyebilir. Bu özellikle Şubat ve Mart aylarında ters tepebilecek yatırımlar için de geçerli. Özellikle uzun vadeli yatırımları iyice araştırın. Bu geçiş size veya eşinize küçük bir kazanç sağlayabilir.

Jüpiter 4 Haziranda Boğa burcuna yöneliyor ve gelecek yıl bu burçta kalacak. Jüpiter dokuzuncu evinizden geçerken kişisel ya da işle ilgili bir seyahat olasılığı yüksek görünüyor. Bir sınıf toplantısında biriyle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Bu Güneş alanında eğitim de ön plandadolayısıyla 2013 yılında kariyerinize fayda sağlayacak bir veya iki seminere katılmayı düşünebilirsiniz. Soy ağacınızı araştırabi lir aile büyüklerinizin yaşadığı yerleri ziyaret edebilir ve burada size faydalı olacak birileriyle tanışabilirsiniz. Ayrıca oturduğunuz yerden bir şeyler öğrenmek de keyifli olabilir o yüzden kütüphane kartınızı yenileyin ve internet üzerinden eğitim seçeneklerine bakın.

Satürn bu yıl kişisel kaynaklar gelir harcama ve mülkleri temsil eden ikinci eviniz Terazi burcundaki geçişini sürdürüyor. Burada Satürn finansal sıkıntıyı işaret etse de bu banka hesabınızdan çok düşünce yapınızı ilgilendiriyor olabilir. Birikimleri artırarak tutumlu olmak bu geçişi atlatmanın iyi bir yoludur ve siz neredeyse farkında olmadan bu davranışı benimsediğinizi göreceksiniz. Bütçe yapmak borçları kapatmak ve finansal planlama hedefiniz olmalı. Daha azıyla yetinmekten memnun olacaksınız o yüzden şimdi dolaplarınızı ve çekmecelerinizi temizleyin ve becerilerinizi her şeye uygun bir yer bulmak için kullanın.

Büyük olasılıkla Satürn’ün buradaki en önemli mesajı sizi değerleriniz konusunda düşünmeye teşvik etmektir. Bunlar hem maddi hem de etik bakış açılarınız olabilir. Örneğin son model telefonun veya büyük ekran televizyonun zor kazandığınız parayı harcamaya değer olup olmadığını düşünerek maddesel görüşlerinizi mercek altına alabilirsiniz. Kendi ihtiyaç ve isteklerinizi gidermeden başkaları için gereğinden fazla para harcıyor olabilir misiniz? Her şeyin yolunda olduğunu düşünüyor bile olsanız bu tip değerlendirmeler size fayda sağlayacaktır.

Bu dönemde etik sorular da ön plana çıkabilir ve biri sizi alıştığınız düzenin dışına çekebilir inançlarınızın arkasında durun ve kimsenin sizi yapmak istemediğiniz bir şey yapmaya zorlamasına izin ermeyin. Böyle bir ortam oluşmasa bile kendinizi bu konuları düşünürken bulacak ve bazı sonuçlara ulaşacaksınız böylece ilkeleriniz benliğinizle uyum içinde olacak.

10 Martta Uranüs Balık burcundaki geçişini tamamlayıp 2019 yılına kadar kalacağı Koç burcuna ilerleyecek. Yedinci eviniz Balık burcunda geçireceği süre içinde hiç şüphesiz bazı ilişkilerinizi sonlandırdınız ve bugün var olup yarın son bulacak ilişkiler yaşadınız bazı ilişkileriniz de büyük bir değişimden geçti. Bunlar hep statükoyu sarsan Uranüs’ün özellikleridir. Bu yıl Uranüs Koç burcuna geçmeden önce bu etkileri bir kez daha yaşayabilirsiniz. Ve bu kez size şans getirmesini beklediğiniz biriyle ilişki kurabilirsiniz.

Beklenmedik olaylar gezegeni Uranüs ortak kaynaklardan sorumlu sekizinci evinizi hedef alıyor. Her ne kadar bu parasal konularda temkinli olmanız gerektiğine işaret etse de aslında diğer finans burcunuz olan Terazi’deki Satürn nedeniyle bir tecrübe süreci de olabilir. Bütçenizi önceden planlayın. Tutumlu bir ravır geliştirip para biriktirerek gelecek yıllarda çıkabilecek ani masraflara hazırlıklı olun. Ayrıca gelecekte satın almak istediğiniz önemli bir üründe iyi bir indirime rastlayabilirsiniz. Ancak Uranüs’ün burada bulunmasıyla kazançların yanı sıra kayıplar da yaşanabilir. O yüzden şansınızı zorlamak isterseniz iki kez düşünün. Evin gelirinde oynamalar olabilir ve bu da para biriktirmek için bir başka sebeptir. Ama aynı zamanda sürpriz bir ikramiye veya maaş zammı miras veya loto yoluyla önemli bir para kazanabilirsiniz. Ancak finansal yapınızı korumak için önlemlerinizi alın.

Neptün bu yıl 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcuna kısa bir ziyaret yapacak. Daha sonra 1995 yılında girdiği Kova burcuna dönüp yılın geri kalanını orada geçirecek. Neptün’ün altıncı eviniz Kova burcunda olduğu süre boyunca iş yaşamınız konusunda heyecanlandınız hayal kırıklıkları yaşadınız ve idealist davrandınız. Bu yıl aynı şeyleri tekrar yaşayacak ve uzmanlığınıza rağmen yeterince kazanmadığınız hissine kapılacaksınız. Ama şimdi iş değiştirmek için uygun bir zaman değil çünkü gayretleriniz karşısında değişen pek bir şey olmayabilir. Sabırlı olun. Gelecek birkaç yıl sizin için fırsatlar ve doğru pozisyonu getirecek.

Neptün’ün Balık burcuna yapacağı ziyaret bu gezegen 2026 yılına kadar yedinci evinizde ilerlerken gelecekten neler beklemeniz gerektiğine dair kısa bir örnek sunacaktır. Liste başında romantizm var ve siz aradığınız ruh eşini bulabilirsiniz insanlar için ilham kaynağı olacaksınızonlar da size ilham verecekler. Ancak başkalarının cazibesine kapılmanız mümkün. Size yerine getirmeyi düşünmedikleri vaatlerde bulunabilirler. O yüzden emin olana kadar yeni tanıştığınız insanlara şüpheyle yaklaşın.

Şimdi Oğlak burcunda ikinci yılını geçiren Plüton romantizm eğlence çocuklar ve yaratıcılıktan sorumlu beşinci evinize doğru ilerliyor. Tüm bunlar gelecek on dört yıl içinde genelde olumlu olmak üzere yaşamınızı değiştirecek. Yaşamınızı zenginleştirmenin yanında siz büyümeye devam ederken bu insan ve aktiviteler düşünce ve fikirlerinizin değişmesine neden olacak. Ancak burada önemli bir nokta var. Bu alan aynı zamanda şans oyunları ve yatırımları ilgilendirir. Burada büyük kazançlar sağlayabilirsiniz ama aynı zamanda kaybetmeniz de mümkün. Araştırma ve tutumlu bir yaklaşımla başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok.

15 Haziranda dördüncü eviniz Yay burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu kariyerle (İkizler burcundaki Güneş) ve evle (dördüncü eviniz) ilgili olduğu için her ikisine de eşit en azından kaliteli zaman ayırmanız gerekecek. Bunu en iyi iletişim kurarak sağlayabilir seyahat gerektirebilecek bu önemli kariyer dönemi için ailenizden destek alabilirsiniz.

Yılın dördüncü tutulması iki hafta sonra 1 Temmuz’da Yengeç burcundaki Güneş tutulmasıyla arkadaşlık alanınızı mercek altına alacak. Bu tutulma sosyal yaşamınız arkadaşlarınız gruplar kulüp ve organizasyonlarla geçireceğiniz zaman üzerinde etkili olacak. Yine programınızda seyahat olabilin Ama bir başkasının hedefi doğrultusunda kendinizi bağış yapmak ya da birine borç vermek zorunda hissetmeyin. Önce kendinizi ve kendi çıkarlarınızı düşünün.

Yıl kapanışa yaklaşırken 25 Kasım’da ev alanınız Yay burcunda bir Güneş tutulması olacak. Bu dönemde odak noktanız eviniz ve aileniz olacak. Ayrıca bu dönemde arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız için bir ev partisi düzenleyebilirsiniz. Para sorun olmasa bile bir bütçe planlayın.

10 Aralık tarihinde onuncu eviniz İkizler burcunda gerçekleşecek bir Ay tutulmasıyla artan iş yükünüzün karşılığını almanız mümkün. YineGüneş Yay burcunda olacağından dış dünya ve ev yaşamınız arasında bir denge kurmanız gerekecek. Ancak bunu yapmak kolay olmayacak ve bu süreçte her iki tarafta gerginlik ve çatışma tetiklenebilir Aile aktiviteleri stresi hafifletmeye yardımcı olur.

2 ve 20 Eylül tarihleri arasında doğduysanız Satürn Güneşinizle ikinci eviniz Terazi burcundan iletişim kuracak. 2 veya 3 EylüTde doğanlar bu etkiyi en fazla hissedecek olanlardır. 4 ve 10 Eylül arasında doğduysanız bu Satürn etkisini iki kez yaşayacaksınız. Bunların ilki 201 Tin ilk beş ayında ikincisi ise Temmuz Ağustos veya Eylül aylarında olacak. 11 ve 20 Eylül tarihleri arasında doğduysanız Satürn bu yıl Güneşinizle bir kez temas kuracak ve ikinci etki bir sonraki yıl yaşanacak iki kez bağlantıya yetmesi nedeniyle ilkinde bir olay veya durumun oluşmasıikincisinde ise sonuca bağlanması veya çözümlenmesi mümkündür.

Bu geçiş altında parasal konular üzerinde düşünmeniz gerekecek. Hesaplarınızı düzenleyin bir bütçe hazırlayın kendinizi bir birikim planına dâhil eDin ve gerekirse borçlarınızı kapatmak için biı tarih belirleyin. Satürn Güneşinizle bağlantıya geçtiğinde her zamankinden daha tutumlu olacaksınız ve büyük olasılıkla arar-sanız indirimlere rastlayabilirsiniz. Finansal sorunlar yaşarsanız onlarla başından ilgilenin. Endişe atalet ve sürekli analiz üretken değildir ve stresi artırmaktan başka bir işe yaramaz. Ancak olumlu kullanıldığında bu Satürn-Güneş ilişkisi dikkatli finans yönetimiyle değerinizi ciddi anlamda artırabilir.

Şirket veya endüstri koşullarına bağlı olarak düşük bir zam alabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Konuşmanın bunu değiştirmesi muhtemel değildir o yüzden gerçeği kabul edip sabırlı olmaya gayret edin. Bir tedbir olarak şirket fonlarını harcamadan önce şefinizden yazılı onay almayı unutmayın. Şirketinizin size sağladığı faydalarda bir miktar azalma olabilir ya da harcamaların bir kısmını sizin karşılamanızı isteyebilirler.

19 ve 22 Eylül arasında doğduysanız Uranüs’ün ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Balık burcundan Güneşinizle temasa geçmesinin etkilerini en son siz yaşayabilirsiniz. Ve bundan gayet memnun olmanız olası! Ocak ayında Jüpiter ve Uranüs’ün şanslı birlikteliği sizi harika bir fırsattan faydalanmak için doğru zamanda doğru yerde olmaya teşvik edecek. Bu yakın bir arkadaşınızdan veya şans eseri tanıştığınız birinden kaynaklanabilir. Bazı Başak burçları sürpriz bir şekilde nişanlanabilir diğerleri ise ilk görüşte aşkı tadabilir. Ama nasıl hissederseniz hissedin bu evlenmek için uygun zaman değildir. Hızlı bir birleşme hızlı bir şekilde son bulabilir. Aynı şey özellikle paranın dâhil olduğu iş ortaklıkları için de geçerli. Bu geçiş Uranüs’ün Koç burcuna geçeceği 11 Mart tarihine kadar aktiftir.

22 23 veya 24 Ağustos’ta doğduysanız Uranüs 11 Mart’tan yıl sonuna kadar Koç burcundan Güneşinizle temasa geçecek. îlk temas geçen Yaz meydana geldi (2010). Bu dönemde bazı maddi sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Bu yine mümkün ancak bu temas büyük olasılıkla bütçeden planlama ve hedef belirlemeye kadar pek çok şekilde maddi durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olacak. Bunları alışkanlık hâline getirin ve para biriktirmeye gayret edin. Böylece beklenmedik masraflar çıktığında sıkıntı yaşamazsınız. Haziran ayında siz veya ediniz bir ikramiye (veya yeni bir iş) gibi küçük bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu geçişle hesap şifrelerinizi ve diğer finansal verilerinizi korumak için önemler alın. Kendiniz ve aileniz için kredi kartı dökümleri isteyin. Ayrıca kaybetme olasılığına karşılık tüm bilgilerinizin kayıtlı olduğu o kapsamlı cep telefonunuza şifre koyun.

19 ve 22 Eylül tarihleri arasında doğduysanız Neptün 1 Ocak ve 3 Nisan tarihleri arasında ardından 4 Ağustos’tan yıl sonuna kadar altıncı eviniz Kova burcundan Güneşinizle temas kuracak. Bazı zamanlar işinizden memnun olmadığınızı hissedeceksiniz ve sebebini bulmak kolay olmayacak. Sanki normal iş ritminizin ve rutininizin dışına çıkmışsınız gibi hissedip rahatsızlık duyacaksınız. Ama tam olarak ne istediğinizi tespit etme konusunda da yine sıkıntı yaşayacaksınız. Bu da şu anda yeni bir şeyler kovalamak için zamanlamanın doğru olmadığını gösteriyor. Ayrıca iş arkadaşlarınızla kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya dikkat edin. Bu bilgiler sizin pozisyonunuzu hafife almak isteyenler tarafından kullanılabilir. Biri işle ilgili bir hatada suçu sizin üzerinize atabilir ve bu olasılığa karşılık kendinizi korumanız gerekiyor. Ancak olası işleri araştırmaya başlayabilirsiniz böylece seneye harekete geçmek için hazır olursunuz Dışarıdan bakıldığında uygun gibi görünmeseler de tüm olasılıkları inceleyin. Kova sizin zindelik alanınızdır bu yüzden kendinize bir iyilik yapm ve sağlık kontrolünden geçin. Sizi endişelendiren bir şey olursa ikinci bir görüş alın ya da uygunsa alternatif şifayı deneyin. Bu yıl hem reçeteli hem de reçetesiz ilaçlara karşı hassas olabilirsiniz.

22 ve 25 Ağustos tarihleri arasında doğduysanız 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Neptün Balık burcundaki kısa ziyareti sırasında Güneşinizle bağlantı kuracak. Bu geçişle emin olmanız gereken bir şey var; sizin etkileyici bir insan olduğunuzu düşünecek pek çok karizmatik insanla tanışacaksınız. Bu geçiş özellikle aşk ve romantizm için mükemmel olsada (ancak yeni ilişkiler için değil) tüm cazibe ve övgülerin ortasında Başak sağduyunuza bağlı kaim çünkü insanlar göründükleri gibi olmayabilirler Ve bu da zor yoldan öğrenmek istemeyeceğiniz bir derstir. Ayrıca bir muhasebeci avukat doktor ya da finans danışmanı gibi bir profesyonele danışmayı düşünüyorsanızreferansları kontrol etmenizde fayda var.

Örneğin kitap yazmak gibi bir hayaliniz varsa bu yıl yapın Çünkü projeyi tamamlamanıza olanak verecek canlılık ve kararlılığa sahip olacaksınız. Bir ilişki özsaygınızı artırarak yaşamınızı değiştirebilir ve siz çocuklarınızın yaşamlarında anlamlı ve uzun ömürlü bir etki yaratabilirsiniz. Temmuz ve Ekim aylarında derin düşünceler veya meditasyon kendinize olan inancınızı güçlendirirken potansiyelinizin farkına varmanıza yardımcı olacaktır.

Yönetici gezegeniniz Merkür’le bir iletişim ustasısınız tabii olmak istediğinizde ya da bu size avantaj sağladığında. Çoğu Başak burcu insanı bir ömür boyu sağduyulu fikirlere katkıda bulunan bilgiler okuyup öğrenirler. Burcunuz analitik becerilerle gelişmiştir ama bu aynı zamanda beyninizin aşırı çalışmasına olabilecekler konusunda endişe duymanıza neden olur. Aşırı aktif hayal gücünüzü dizginleyin ve engeller konusunda gerçekçi olun. Sonuçta düşünürseniz endişelerinizin bir çoğunun hiçbir zaman gerçekleşmediğini göreceksiniz.

Detaylar sizin güçlü olduğunuz noktalardır. O seçici dikkatli gözünüzden pek bir şey kaçmaz ve başkalarının kaçırdıklarını görmek gibi bir yeteneğe sahipsiniz. Tüm bu bilgi parçalan zihninizde kısmen bilgi ve kısmen sezgi olan bir resim oluşturur Ama detaylar arasında kaybolur ve olaylara daha geniş bir bakış açısından bakmayı başaramazsanız bu da sıkıntı verebilir. Kendinize zaman zaman bir adım geri gidip olaylara objektif bir gözle bakmanız gerektiğini hatırlatın.

Verimliliğinizle gurur duyuyorsunuz ve bir şeyi yapmanın en kolay ve en iyi yolunu bulmak gibi bir yeteneğiniz var. Bu planlama ve organizasyon yeteneğinizi tamamlıyor. Derli toplu bir Başak burcu da olsanız düzenli dağınıklıktan da hoşlansanız bu geçerlidir. Her iki şekilde de her şeyin nerede olduğunu bilir bir kâğıt yığınına uzanıp içinden ihtiyacınız olanı çekip çıkarabilirsiniz.

Pek çok Başak burcu insanı çocukluk dönemlerinde utangaçtır ve bu yaşam tecrübesi ve uzmanlıkla kaybolur. Ama genel anlamda özgüveniniz artsa bile değişken burcunuzun akıntıya kapılmaya eğilimi vardır. Uyumlu olmak ayrı bir şeydir tavrınızı ortaya koymaktan çekinmek başka bir şey Tereddüt etmeyin gerektiğinde harekete geçin.

Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler
 • Başak Burcu Ve Hediye
 • Başak Burcu Evlilik
 • Başak Burcu Aşk Uyumu
 • Yükselen Burç Başak
 • Biraz Da Epope: İşiyle Evlenen Adam
 • Başak Burcu Sosyalite
 • Başak Burcu Kimlik Kartı
 • Başak Burcu
 • Başak Burcunun
 • Başak Burcu Özellikleri
 • Burçlar Başak Burcu
 • Burcu Başak
 • Başak Burcunun Özelliği
 • 2011 Başak Burcu
 • Başak Burcu 2011
 • Günlük Başak Burcu
 • Başak Burcu Günlük
 • Başak Burcu Erkek
 • Başak Burcu Erkekleri
 • Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Yorumları
 • Başak Burcu Günlük Burç
 • Başak Burcu Kadını
 • Başak Burcu Fal
 • Başak Burcu Günlük Fal
 • Günlük Fal Başak Burcu
 • Başak Burcunun Günlük Yorumu
 • Başak Burcu Günlük Yorumu
 • Günlük Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Anlaştığı Burçlar
 • Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar
 • Başak Burcu Falı
 • Başak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar
 • Başak Burcu Günlük Yorumlar
 • Başak Burcunun Günlük Yorumları
 • Başak Burcu Günlük Yorumları
 • Günlük Başak Burcu Yorumları
 • Başak Burcu Günlük Falı
 • Başak Burcunun Günlük Falı
 • Başak Burcu Yükseleni
 • Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
 • Başak Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Günlük Burç Yorumları Başak Burcu
 • Başak Burcunun Yükselen Burcu
 • Başak Burcunun Yükseleni
 • Başak Burcu Uyumu
 • Başak Burcu Günlük Fal Yorumu
 • Başak Burcu Bugün
 • Bugün Başak Burcu
 • Bugünkü Başak Burcu
 • Başak Burcunda Bugün
 • Başak Burcu Bu Gün
 • Bu Gün Başak Burcu
 • Bugünkü Başak Burcu Yorumları
 • Bugünkü Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Bugünkü Yorumu
 • Başak Burcunun Bugünkü Yorumu
 • Bugünkü Başak Burcunun Yorumu
 • Başak Burcunun Bu Günkü Yorumu
 • Başak Burcunun Bugünkü Falı
 • Başak Burcu Bugünkü Falı
 • Bugün Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Bugün Yorumu
 • Başak Burcu 2011 Yorumu
 • 2011 Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Mart 2011
 • 2011 Başak Burcu Yorumları
 • Başak Burcu Kadını Özellikleri
 • Başak Burcu Kadınının Özellikleri
 • Başak Burcu Özellikleri Kadın
 • Başak Burcunun Özellikleri Kadın
 • Başak Burcu Özellikleri Erkek
 • Başak Burcunun Özellikleri Erkek
 • Başak Burcu 2010
 • 2010 Başak Burcu
 • Başak Burcu Aşk
 • Başak Burcu Aşk Hayatı
 • Başak Burcunun Aşk Hayatı
 • Başak Burcu Taşı
 • Başak Burcu Taşları
 • Başak Burcunun Taşları
 • Başak Burcunun Taşı
 • Başak Burcu Erkeği Özellikleri
 • Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri
 • Başak Burcunun Erkeğinin Özellikleri
 • Ay Burcu Başak
 • Yengeç Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Başak İle İkizler Burcunun Uyumu
 • İkizler Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Rezzan Kiraz Başak Burcu
 • Başak Burcu 2011 Rezzan Kiraz
 • 2011 Başak Burcu Rezzan Kiraz
 • Başak Burcunun Özellikleri
 • Başak Burcu Kadınının Özellikleri
 • Başak Burcu 2011 Aşk
 • Haftalık Başak Burcu
 • Haftalık Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Haftalık Yorum
 • Başak Burcu Haftalık Yorumu
 • Başak Ve Boğa Burcunun Uyumu
 • Boğa Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Koç Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Koç Burcu Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Başak Burcu Ünlüler
 • Başak Burcu Ünlüleri
 • Yükselen Başak Burcunun Özellikleri
 • Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır
 • Başak Burcu Hangi Ay
 • Başak Burcu Tarihi
 • Başak Burcunun Tarihi
 • Başak Burcu Tarihleri
 • Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
 • Başak Burcu Genel Özellikleri
 • Başak Burcunun Genel Özellikleri
 • Başak Burcu Aylık Yorum
 • 2011 Başak Burcu Nuray Sayarı
 • Başak Ve Balık Burcunun Uyumu
 • Başak Burcunun Şubat 2011
 • 2011 Başak Burcu Aşk Hayatı
 • Başak Burcu 2011 Aşk Hayatı
 • Başak Burcunun Yükseleni Nedir
 • Başak Burcu Yükseleni Nedir
 • Başak Burcu 2010 Yorumu
 • 2010 Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcunun Tüm Özellikleri
 • Başak Burcunun Gezegeni
 • Kova İle Başak Burcunun Uyumu
 • Başak İle Aslan Burcunun Uyumu
 • Aslan İle Başak Burcunun Uyumu
 • Başak Burcunun Rengi
 • Başak Burcu Hediye
 • Başak Burcunun Anlamı
 • Başak Burcunun Meslekleri
 • Ay Başak Burcunda
 • Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar
 • Başak Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar
 • Başak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar
 • Başak Burcunun Kokusu
 • Başak Burcu Çocuğu
 • Başak Burcu Ekim 2010
 • Başak Burcu Müneccim
 • Akrep Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Başak Ve Oğlak Burcunun Uyumu
 • Oğlak Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Terazi Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Yay Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Başak Burcunun Uğurlu Sayısı
 • Susan Miller 2011 Başak Burcu
 • Başak Burcu Kadını 2011
 • Bugünün Başak Burcu
 • Başak Burcu Uğurlu Taşı
 • Başak Burcunun Uğurlu Taşı
 • Başak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları
 • Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır
 • Başak Burcu Eylül 2010
 • Başak Burcu Erkeğini Etkilemek
 • Başak Burcu İle Oğlak Burcunun Uyumu
 • Başak Burcu Erkeğine Hediye
 • Başak Burcu Günlük Aşk Yorumu
 • Bu Hafta Başak Burcu
 • Başak Burcunun Bugünkü Aşk Yorumu
 • Başak Burcu Çocuğu Özellikleri
 • Başak Burcunun Taşı Nedir
 • Bugünün Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu Erkeğini Elde Etmenin Yolları
 • Başak Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır
 • Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır
 • Başak Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı
 • Başak Burcu 2010 Aşk Hayatı
 • 2010 Başak Burcu Aşk Hayatı
 • Venüs Başak Burcunda
 • Başak Burcu Diyeti
 • Başak Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler
 • Başak Burcunda Yeni Ay
 • Başak Burcundaki Ünlüler
 • Başak Burcundaki Türk Ünlüler
 • Başak Burcu Tarih Aralığı
 • Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl
 • Satürn Başak Burcunda
 • Başak Burcunda Aşk
 • Başak Burcunda Cinsellik
 • 2012 Başak Burcu
 • Başak Burcu 2012
 • Başak Burcu 2012 Yorumu
 • 2012 Başak Burcu Yorumu
 • Başak Burcu 2012 Yorumları
 • 2012 Başak Burcu Yorumları
 • Başak Burcu 2012 Rezzan Kiraz
 • 2012 Başak Burcu Rezzan Kiraz
 • Başak Burcu 2012 Aşk
 • 2012 Başak Burcu Aşk Hayatı
 • Başak Burcu 2012 Aşk Hayatı
 • 2012 Başak Burcu Nuray Sayarı
 • Susan Miller 2012 Başak Burcu
 • Başak Burcu Kadını 2012
 • Başak Burcu Erkeği 2012
 • 2013 Başak Burcu
 • Başak Burcu 2013
 • Başak Burcu 2013 Yorumu
 • Başak Burcu 2013 Yorumları
 • 2013 Başak Burcu Yorumları
 • Başak Burcu 2013 Rezzan Kiraz
 • 2013 Başak Burcu Rezzan Kiraz
 • Başak Burcu 2013 Aşk
 • 2013 Başak Burcu Aşk Hayatı
 • Başak Burcu 2013 Aşk Hayatı
 • Susan Miller 2013 Başak Burcu
 • Başak Burcu Kadını 2013
 • Başak Burcu Erkeği 2013
 • Filiz Mete Başak Burcu 2012
 • Susan

  Miller

  2013

  Başak

  Burcu