Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rezzan Kiraz Boğa Burcu
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rezzan Kiraz Boğa Burcu


Rezzan Kiraz Boğa Burcu YorumuBu yıl farklılıklarla karşılaşabileceğiniz bir yıl olacak. Sevdiğiniz insanlarla ilgili konularda ilginç düşünceleriniz olacak ve bu durumu onlarla paylaşmaktan son derece memnun olacaksınız.


Rezzan Kiraz Boğa Burcu Yorumu

Bu yıl oldukça farklı olaylarla karşılaşmanız mümkün görünmektedir. Bu yıl her zamanki yıllardan farklı olarak, etrafınızdaki kimselerle farklı bir diyalog kurabileceksiniz. Sevdiğiniz kimselerle, özellikle aileniz ile ilgili durumlarda ilginç düşünceleriniz olacak ve bu durumu onlarla paylaşmaktan da son derece hoşnut olabileceksiniz. Ailenize düşkün onların mutluluğunu ve huzurunu daima düşünen bir yapınız vardır. 2012 yılında da araştıran , soruşturan ve sonucunda da başaran bir ruhsal yapıda olmanız mümkündür.

Bu arada yeni bir çalışma tasarısı gündeme gelecek. Sezgisel anlamda kuvvetli bir gücünüz var ve bu durum sizi yanıltmayacaktır. Araştırmacı yönünüz ve aktif davranışlarınız çevrenizdekilerin daima takdirini alacaktır. Bu yıl burcunuzun özellikleri çerçevesinde yüksek tahsil, dış ülkelerle ilgili durumlarınız, politika, yabancı bir dil öğrenme, akademik kariyer yapmak ve mesleğinizde değerli bir konum elde edebilmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu konudaki çalışmalarınız size güç ve maddi anlamda fırsatlar sağlayabilecektir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rezzan

Kiraz

Boğa

Burcu

Yorumu